День весняного рівнодення принесе Україні потепління до +13
Опубліковано 19.03.2025 - 17:35
Завтра, 20-го березня, у День весняного рівнодення, в Україні температура повітря підвищиться до +9+13 градусів.
Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.
За її прогноом, свіжіше повітря ще затримається у східних областях України і на Закарпатті, завтра вдень там очікується +7+9 градусів.
Антициклон - масштабна область високого атмосферного тиску - охопить всю територію України, опадів 20 березня не передбачається.
"Вітер нарешті вгомониться і його північно-західні та західні пориви будуть у четвер мінімальними", - зазначила Діденко.
У Києві День весняного рівнодення буде сонячним. Вітер північно-західний, слабкий. Найближчої ночі ще буде морозно 0-2 градусів, а вдень стовпчики термометрів піднімуться до +10 градусів.
- 238 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 “10.22.24”: у День ЗСУ на ТОТ провели акцію, до якої долучилися жителі Луганська та Сіверськодонецька
- 10:30 Які витрати на підтримку ВПО заклали у Держбюджеті-2026
- 09:00 Окупанти намагалися просунутися поблизу двох сіл на Луганщині
- 09:00 “Не дарма ж я сім років служу”, – військовий з Лисичанська Олександр Сурко про Перемогу України
- 19:00 За матеріалами ДБР «єдиноросу»-лісничому з Луганщини загрожує до 10 років ув’язнення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 870
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 769
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 673
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 619


“10.22.24”: у День ЗСУ на ТОТ провели акцію, до якої долучилися жителі Луганська та Сіверськодонецька
Окупанти намагалися просунутися поблизу двох сіл на Луганщині
На Кіровоградщині попрощаються з загиблим захисником з Луганщини