Під час атаки росіян на Дніпро постраждав релокований сіверськодонецький медзаклад
Опубліковано 27.03.2025 - 13:00
26 березня у Дніпрі під час нічної атаки ворожими дронами отримав пошкодження сіверськодонецький медичний заклад.
Про це у своєму телеграм-каналі повідомив начальник Сєвєродонецької МВА Олексій Харченко.
“У 2022 році, релокувавшись до Дніпра, заклад відновив роботу та вчора знову стикнувся з руйнуваннями. Пошкоджено 15 вікон і систему кондиціювання, вирвано стелю в операційній. На щастя, ніхто не постраждав. Обладнання вціліло”, - написав Харченко.

Він зауважив, що, попри пошкодження, заклад працює у штатному режимі.
Нагадаємо, внаслідок російської атаки на Полтаву загинула мешканка Луганщини з родиною.
- 846 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 До Дня Конституції українські військові отримали відзнаки Сіверськодонецької громади
- 11:00 ЛОВА: На ТОТ Луганщини жінка пів року домагалася необхідних ліків, а у Сіверськодонецьку тріскаються стіни «...
- 10:00 «Луганщина має залишатися на порядку денному»: навіщо регіону власний Маніфест
- 09:30 На Луганщині росіяни здійснили 24 скиди з БпЛА
- 19:00 З полону рф повернувся військовий Луганського прикордонного загону
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 738
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 688
- ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає бензину 24.06.2026 переглядів: 670
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 662


До Дня Конституції українські військові отримали відзнаки Сіверськодонецької громади
ЛОВА: На ТОТ Луганщини жінка пів року домагалася необхідних ліків, а у Сіверськодонецьку тріскаються стіни «...
На Луганщині росіяни здійснили 24 скиди з БпЛА
