“Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти оприлюднили нові адреси
Новий список виявлених у Сіверськодонецьку квартир з ознаками “безхазяйних” оприлюднила 8 квітня місцева окупаційна адміністрація.
Інформацію опублікували на окупаційному ресурсі.
У списку - сім квартир у будинках по вул. Богдана Хмельницького (Гагаріна) та пр-ту Гвардійський. Адреси:

В оголошенні йдеться, що власники, які хочуть виключити свої квартири зі списку, мають з’явитися до окупантів з правовстановлюючими документами на квартири та російськими паспортами протягом 30 календарних днів.
Нагадаємо, попередній список окупаційна адміністрація оприлюднювала 26 березня.
- 2584 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 15 громад Луганщини запровадили програми компенсації для ВПО за “єОселею”, - Укрфінжитло
- 18:00 У Дніпрі відбудеться презентація книги Семена Перцовського “Придінців’я: український характер”
- 17:00 За п’ять днів мешканці Луганщини подали майже 300 заяв на участь у програмі житлового кредитування ВПО
- 16:00 До луганського гумхабу на Житомирщині передали меблі, постіль, матраци, ходунки, корми для тварин
- 15:00 Луганчанка стала чемпіонкою світу з бодібілдингу, – ЗМІ
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний 18.11.2025 переглядів: 1296
- Житлові кредити для ВПО з Луганщини: про старт обласної програми та умови участі 14.11.2025 переглядів: 1089
- З 24 листопада уряд запускає програму «Житловий ваучер», за якою деякі категорії ВПО зможуть отримати 2 млн грн на купівлю або будівництво житла 12.11.2025 переглядів: 1038
- Луганських ВПО запрошують на пресконференцію з обласною владою щодо житлового кредитування – як долучитися 13.11.2025 переглядів: 680


15 громад Луганщини запровадили програми компенсації для ВПО за “єОселею”, - Укрфінжитло
У Дніпрі відбудеться презентація книги Семена Перцовського “Придінців’я: український характер”
За п’ять днів мешканці Луганщини подали майже 300 заяв на участь у програмі житлового кредитування ВПО 