Благодійний концерт у Дніпрі: для луганських прикордонників зібрали 45 тис. грн (ФОТО)
У Дніпрі відбувся перший з початку повномасштабного вторгнення звітний концерт зразкового ансамблю сучасної хореографії «Іскорка» під керівництвом Ірини Ткач. Його провели на підтримку Луганського прикордонного загону-бригади «Помста».
Про це повідомляє 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса.
Завдяки благодійному концерту та аукціону вдалося зібрати 45 000 гривень, які були передані командиру Луганського загону, полковнику Сергію Лозінському.
На аукціоні розігрували бойові прапори, іменні марки «Помсти» та тубус, розписаний дітьми з Сіверськодонецька.
Також прикордонники висловили подяку начальнику Сєвєродонецької МВА Олексію Харченку за постійну підтримку загону.
Нагадаємо, з початку року Сіверськодонецька громада спрямувала понад 50 мільйонів гривень у вигляді субвенцій з бюджету громади на підтримку Сил безпеки та оборони.
- 490 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:08 Родичів зниклих безвісти луганчан запрошують на зустріч з омбудсменом
- 18:00 Діти з будинків сімейного типу Лисичанська отримали «теплу допомогу»
- 17:00 У Дніпрі луганські поліцейські допомагають з порядком на вулицях
- 16:01 Благодійники передали луганському гумхабу на Київщині конвектори
- 15:11 У Вінниці проведе прийом громадян керівник Рубіжанської МВА
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 954
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 681
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 591
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 566








У Дніпрі луганські поліцейські допомагають з порядком на вулицях
Луганщина розгорнула п’ять пунктів незламності на Дніпропетровщині
Як змінилися пенсії з 1 січня 2026 року – роз’яснення луганського ПФУ