Венс каже, що США вийдуть з переговорів, якщо Україна і рф не дадуть позитивну відповідь
Віце-президент США Джей Д. Венс заявив, що США вийдуть з переговірного процесу як посередник мж Україною і росією, якщо сторони не схвалять "справедливу пропозицію".
Венса цитує Clash Report.
"Ми відмовимося від посередництва між росією та Україною, якщо не отримаємо позитивної відповіді. Ми зробили чітку і справедливу пропозицію і росіянам, і українцям", - сказав він.
Таким чином Венс повторив слова віцепрезидента США Марко Рубіо ,який минулого тижня попередив про можливий вихід США з процесу, якщо Україна і рф не укладуть угоду. Цю тезу також підтвердив президент США Дональд Трамп.
Нагадаємо, видання Axios з посиланням на джерела, пише, що Сполучені Штати очікують у середу відповіді України на пропозицію, яка включає визнання США Криму частиною росії та неофіційне визнання контролю росії майже над усіма територіями, окупованими після вторгнення 2022 року.
Financial Times стверджувала, що володимир путін також запропонував зупинити своє вторгнення вздовж поточної лінії фронту, що залишило б близько 20 відсотків України в руках росії.
- 220 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 Луганчан запрошують долучатися до складу Ради ВПО при обласній адміністрації
- 13:30 Сіверськодончани організували концерт для військових у Дніпрі (ФОТО)
- 12:00 “10.22.24”: у День ЗСУ на ТОТ провели акцію, до якої долучилися жителі Луганська та Сіверськодонецька
- 10:30 Які витрати на підтримку ВПО заклали у Держбюджеті-2026
- 09:00 Окупанти намагалися просунутися поблизу двох сіл на Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 879
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 772
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 677
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 622


Сіверськодончани організували концерт для військових у Дніпрі (ФОТО)
“10.22.24”: у День ЗСУ на ТОТ провели акцію, до якої долучилися жителі Луганська та Сіверськодонецька
Окупанти намагалися просунутися поблизу двох сіл на Луганщині