Трамп заявив, що путін, можливо, не хоче припиняти війну проти України
Після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським, очільник Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що путін, можливо, і не хоче припиняти війну.
Про це Трамп написав у своїй соцмережі Truth Social.
"Водночас не було жодної причини для путіна запускати ракети по цивільних об'єктах, містах і селищах за останні кілька днів", - заявив Дональд Трамп.
Він додав, що це змушує його думати, що, можливо, російський диктатор не хоче припиняти війну, а лише затягує переговори. Також президент США замислився, що, можливо, з путіним треба "поводитись інакше", зокрема через "банківські" чи "вторинні санкції".
Крім того, у своєму дописі Трамп розкритикував журналістів, які звинувачують його у "поганій угоді", та колишнього президента США Барака Обаму.
"Незалежно від того, яку угоду я укладу щодо Росії та України, наскільки б хорошою вона не була, навіть якщо це буде найкраща угода за всю історію, The Failing New York Times говоритиме про неї погано. Маленький Пітер Бейкер, дуже упереджений і неталановитий журналіст The Times, виконав вимоги свого редактора і написав, що Україна повинна повернути собі території, включно, мабуть, з Кримом, та інші безглузді вимоги, щоб припинити вбивства, які є найгіршими з часів Другої світової війни. Чому цей поверхневий репортер не говорить про те, що саме Обама зробив можливим для Росії вкрасти Крим в України без жодного пострілу?", - написав Трамп.
Він додав, що лише "намагається прибрати безлад", який йому залишили Обама та Байден.
Нагадаємо, що Зеленський прокоментував зустріч з Трампом.
- 364 перегляди
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 В оточенні коригували вогонь: історія луганця та франківця, які провели на позиціях 304 дні
- 17:00 Серебрянський ліс на Луганщині – одна з найбільших екологічних втрат через війну, – ботанік НАН
- 15:00 Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв
- 14:00 «Дуже важливо починати «нове життя» поступово: інтервʼю з «тренеркою на підборах» з Сіверськодонецька
- 13:00 13 вихованців сіверськодонецьких ДЮСШ та учнів закладів освіти отримали виплати за високі результати
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2189
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1186
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1156
- «Це атака на громаду»: Бойко прокоментувала інформаційну кампанію проти себе та МВА 15.06.2026 переглядів: 1021


В оточенні коригували вогонь: історія луганця та франківця, які провели на позиціях 304 дні
Серебрянський ліс на Луганщині – одна з найбільших екологічних втрат через війну, – ботанік НАН
Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв
