На Луганщині окупанти закрили чорною плівкою пам'ятники на могилах українських захисників (ФОТО)
Окупанти у Чмирівці, що під Старобільськом, обмотали чорною плівкою пам’ятники на могилах полеглих українських захисників.
Про це повідомляє LB.ua.
Як пише видання, один з місцевих сайтів опублікував фотографії з цього кладовища, де видно, що більшість памʼятників на військовому кладовищі обмотали чорною плівкою.

“Таким чином приховали всю інформацію про полеглих. Зважаючи на дату публікації фото, окупанти зробили це ще перед Великоднем”, - зазначає авторка публікації.
Також на фотографіях видно, що частина кладовища перекопана та повністю занедбана.
Нагадаємо, у жовтні 2024 року в мережі публікували фото військового кладовища у Чмирівці. Вже тоді було вино, що могили українських захисників - у занедбаному стані, а сама територія кладовища спаплюжена.
- 1151 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Сватівські лікарі приймають на базі гуманітарних хабів Луганщини в Івано-Франківську та Харкові
- 17:00 У «Діалозі з бізнесом» розглянуть критерії, за якими підприємства визнають критично важливими
- 16:00 Окупанти затримали рубіжанина та звинувачують у нібито скоєнні воєнних злочинів
- 15:00 У Сіверськодонецьку не можуть розв'язати проблему з безпритульними собаками
- 14:05 «Будинок, де проживає найбільша кількість мешканців, забутий усіма». У Сіверськодонецьку забули опалити будинок
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 886
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 691
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 463
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 06.01.2026 переглядів: 406


Окупанти затримали рубіжанина та звинувачують у нібито скоєнні воєнних злочинів
У Сіверськодонецьку не можуть розв'язати проблему з безпритульними собаками
«Будинок, де проживає найбільша кількість мешканців, забутий усіма». У Сіверськодонецьку забули опалити будинок