Релокований з Сіверськодонецька «Мікротестлаб» відновив роботу на Рівненщині
Потужності релокованого з Сіверськодонецька діагностичного центру «Мікротестлаб» дозволяють обслуговувати мешканців усієї Рівненської області.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
У ЛОВА розповіли, що у рамках робочої поїздки до Рівненщини очільник Луганщини Олексій Харченко оглянув відновлені потужності «Мікротестлабу».
Як нагадав керівник підприємства Костянтин Маснєв, Центр двічі був змушений розпочинати свою діяльність на новому місці: у 2014 – у Сіверськодонецьку, а у 2022 році – у Рівному.
З Сіверськодонецька вдалось евакуювати лише обладнання лабораторії.
Наразі підприємство використовує устаткування світових лідерів у виробництві діагностичного лабораторного обладнання: комплекс автоматизованого обладнання швейцарської компанії Roche Diagnostics та Siemens з Німеччини.
Лабораторія сфокусована на чотирьох напрямах аналізів крові: загальноклінічному, імунохімічному, біохімічному та ПЛР-тестах.
«Потужності дозволяють обслуговувати мешканців усієї Рівненської області», - йдеться у повідомленні.
Крім ТОВ «Мікротестлаб», на базі ТОВ «Лікувально-діагностичний центр «Здорова Родина» у Рівному працює діагностичний центр «Мікомед», який, зокрема, надає послуги з комп’ютерної томографії.
Адреса: м. Рівне, вулиця Володимира Стельмаха, будинок 18 М.
Нагадаємо, луганський центр «Відродження» працює у Рівному.
- 445 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Уряд запустив експериментальний проєкт із фінансування соціальних послуг для ВПО
- 18:00 Понад 1 млрд грн: визначили суму збитків від засмічення земель внаслідок обстрілу заводу на Луганщині
- 17:00 Окупанти вирішили, що робитимуть з меблями та побутовою технікою у «безхазяйному» житлі на Луганщині
- 16:00 Сіверськодонецькі військові та родини загиблих захисників отримали ще майже півмільйона гривень допомоги
- 15:00 Окупанти заявили про плани «перепрофілювати» Лисичанський НПЗ
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У програмі житла для ВПО 60+ проведуть додатковий розіграш: чому з'явилися вільні кошти 17.07.2026 переглядів: 1706
- У Бойко з'явилася нова заступниця 16.07.2026 переглядів: 1153
- Помер колишній прокурор Рубіжного та адвокат Іван Сириця 16.07.2026 переглядів: 749
- У Мукачеві попрощалися із захисником з Луганщини Дмитром Погребаком 18.07.2026 переглядів: 723


Уряд запустив експериментальний проєкт із фінансування соціальних послуг для ВПО
Сіверськодонецькі військові та родини загиблих захисників отримали ще майже півмільйона гривень допомоги
За участь у «націоналізації» нерухомості на Луганщині судитимуть очільницю окупаційної адміністрації
