ЛОВА: на окупованій Луганщині через відсутність зв’язку чоловіки не зможуть перевірити наявність повістки
У прифронтових окупованих містах немає можливості перевірити наявність електронної повістки до армії рф. У Лисичанську досі відсутній зв’язок.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
У рф завершився тестовий режим функціонування електронного реєстру повісток. Тепер він має бути доступним, зокрема, і у самопроголошеній “лнр”. Повістку вважатимуть отриманою через сім днів від моменту її публікації в реєстрі. Кожен чоловік на окупованій території, аби не потрапити під обмеження, повинен буде самостійно перевіряти її наявність чи відсутність.
При цьому, як пояснили у ЛОВА, особи, які проживають у прифронтових містах і селах окупованої Луганщини, не мають такої змоги, бо там відсутній доступ до інтернету.
Також в адміністрації повідомили, що жителі Лисичанська не лише не мають доступу до елементарних комунальних послуг. У місті досі вимкнені мобільний зв’язок та інтернет.
“Будь-яка комунікація з екстреними службами – виключно через таксофон чи особисте звернення. Спілкування із зовнішнім світом, зокрема із мешканцями сусідніх міст, через дротовий зв’язок неможливе”, – підсумували у ЛОВА.
Нагадаємо, раніше Луганська ОВА повідомляла, що у Лисичанську три роки майже повсюди не працює система водопостачання.
- 384 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Родини луганських ВПО, які заселилися до гуртожитків у Києві, отримали меблі від благодійників
- 18:00 Сіверськодонецькі лікарі здійснили виїзні прийоми на Дніпропетровщині
- 17:00 Луганчанин завоював бронзову медаль на чемпіонаті світу з богатирського багатоборства
- 16:15 Що потрібно знати про саміт G7, де Трамп зустрінеться із Зеленським, - Аxios
- 16:00 До 10 років тюрми засудили мешканку Луганщини, яка при окупантах отримала підвищення у посаді
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Продовження "Павутини": ЗСУ уразили літаки на "Саваслейці" та завод з виготовлення антен для "шахедів" 09.06.2025 переглядів: 9226
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 7266
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 3863
- Після «ремонтів» у Сіверськодонецьку частина квартир непридатна для проживання 14.06.2025 переглядів: 3082