За співпрацю з окупантами підозру отримала «заступниця начальника» одного з управлінь «пенсійного фонду «лнр»
Служба безпеки зібрала доказову базу на мешканку Перевальська, яка після повномасштабного російського вторгнення добровільно пішла на співпрацю з окупантами у Луганській області.
Про це повідомляє Управління СБ України в Черкаській області.
Як встановило розслідування, окупанти призначили її першою заступницею начальника місцевого «управління пенсійного фонду «лнр».
«Колаборантка на своїй «посаді» керувалась виключно російським законодавством. Вона відповідала за нарахування «пенсій» місцевому населенню, впроваджувала соціально-економічну політику у сфері пенсійного забезпечення на користь країни-агресора. Крім того, контролювала оформлення документації відповідно до псевдозаконодавства «лнр», – пояснили в СБУ.
Наразі слідчі Служби безпеки заочно повідомили фігурантці про підозру (відповідно до вчинених злочинів) за декількома статтями Кримінального кодексу України:
- ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану);
- ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність).
Зловмисниця переховується від правосуддя на тимчасово окупованій території України. Її оголосили у розшук.
Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Нагадаємо, за матеріалами СБУ 15 років тюрми з конфіскацією всього майна заочно отримав окупаційний «начальник митного посту «Старобільськ».
- 786 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
- 18:00 СБУ завершила розслідування щодо колаборанток з окупаційних «прокуратури» та «суду» на Луганщині
- 17:00 Вибухотехніки поліції Луганщини знешкодили ворожий БпЛА на Харківщині
- 16:00 Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
- 15:00 Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1216
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1013
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 936
- У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником 28.05.2026 переглядів: 800


«Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
