Російський удар по стрільбищу у прифронтовій зоні забрав життя 6 військових, ще 10 поранені
Російська армія, 20 травня, завдала удару по стрільбищу в Сумській області під час проведення занять. У наслідок загинули шість військовослужбовців, ще 10 отримали поранення.
Про це повідомляє Нацгвардія.
"Командування Національної гвардії України та правоохоронні органи дадуть жорстку правову оцінку діям усіх посадових осіб за результатами перевірки та розслідування трагічного випадку, що стався вчора внаслідок ракетного удару в Сумській області", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що командування ще раніше розробило алгоритми дій і надало всі необхідні розпорядження щодо дій в умовах загрози повітряних ударів, а також з метою недопущення порушень заходів безпеки та скупчення особового складу.
За фактом трагедії проводиться службове розслідування. Командира військової частини відсторонили, необхідну інформацію передано правоохоронним органам.
"У межах слідства буде надано правову оцінку діям усіх осіб, які ухвалювали відповідні рішення", - наголошується у повідомленні.
Зазначимо, що про удар по військовій частині вчора, 20 травня, інформацію розповсюдили спочатку російські пабліки, потім її підтвердили українські військові, зокрема Станіслав Бунятов, позивний "Осмáн", який веде канал "Говорять Снайпер".

Нагадаємо, 1 березня російське міноборони повідомило, що завдало удару "Іскандером" по військовому полігону Новомосковський у Дніпропетровській області, де проходили підготовку бійці 157-ї окремої механізованої бригади ЗСУ. Російське відомство повідомило про нібито загибель півтори сотні українських військовослужбовців та "іноземних інструкторів".
Вдень 3 березня у Сухопутних військах ЗСУ удар підтвердили, повідомляючи, що є загиблі та поранені, а розслідуванням причин інциденту займаються військова служба правопорядку та правоохоронні органи.
- 194 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Допомога Луганщини Силам оборони у 2025 році перевищила мільярд гривень
- 16:02 “Зафіксували влучання та пожежу”: у Генштабі підтвердили удар по Алчевському меткомбінату
- 16:00 «Зимова підтримка»: перші українці отримають виплату 6500 гривень
- 15:00 Луганчан запрошують долучатися до складу Ради ВПО при обласній адміністрації
- 13:30 Сіверськодончани організували концерт для військових у Дніпрі (ФОТО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 886
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 781
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 677
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 622


“Зафіксували влучання та пожежу”: у Генштабі підтвердили удар по Алчевському меткомбінату
Сіверськодончани організували концерт для військових у Дніпрі (ФОТО)
“10.22.24”: у День ЗСУ на ТОТ провели акцію, до якої долучилися жителі Луганська та Сіверськодонецька