Погода на п'ятницю: В одному регіоні України очікується зниження температури і грозові дощі
У п'ятницю, 23 травня, в Україні очікується суха сонячна тепла погода з денною температурою повітря +20+25 градусів.
Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.
За її прогнозом, в західних областях атмосферний фронт, який принесе грозові дощі, знизить температуру повітря до +12+18 градусів. При грозах можливий град та шквалисте посилення вітру. Ці дощі ввечері у п'ятницю дійдуть до Житомирщини та Київщини.
У Києві 23 травня очікується чудова тепла погода з температурою повітря до +24 градусів з рвучким вітром південно-східного напрямку.
"Впродовж дня буде сухо та сонячно, лише ввечері у п'ятницю набіжать хмари і в столиці пройде дощ з грозою", - зазначила Діденко.
24-25 травня грозові дощі очікуються на заході, півночі, у центральних областях України (окрім Полтавщини та Дніпропетровщини), а також на Одещині. На решті території - без опадів.
На День Києва, 25 травня, ймовірні грозові дощі та свіжіше повітря.
- 259 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Спортсменка з Луганщини стала чемпіонкою зі стрибків у воду на змаганнях у Німеччині
- 17:00 Луганська ОДА підписала меморандум у межах проєкту DECIDE щодо розвитку освіти
- 15:00 На Луганщині Сили оборони уразили склади, пункти управління та живу силу окупантів
- 13:00 ЛОВА: На окупованій Луганщині більшає дезертирів, а «віджате» житло віддають військовим та суддям рф
- 10:32 Вночі в окупованих Луганську та Лисичанську лунали вибухи: що відомо зараз
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Що буде з хабами, житлом для ВПО та адміністраціями Луганщини: інтерв’ю з Романом Власенком 21.04.2026 переглядів: 1901
- Вночі в окупованих Луганську та Лисичанську лунали вибухи: що відомо зараз 25.04.2026 переглядів: 1166
- Луганський театр візьме участь у міжнародному фестивалі у Кракові 19.04.2026 переглядів: 927
- У Рівному попрощалися із захисником з Луганщини 23.04.2026 переглядів: 874


Луганська ОДА підписала меморандум у межах проєкту DECIDE щодо розвитку освіти
На Луганщині Сили оборони уразили склади, пункти управління та живу силу окупантів
ЛОВА: На окупованій Луганщині більшає дезертирів, а «віджате» житло віддають військовим та суддям рф