З полону рф звільнили 390 українців. Це перша частина обміну 1000 на 1000, - Зеленський
В Україну повернулися з російського полону 390 людей, це перша частина обміну "1000 на 1000", - домовленість, яка була досягнута між Україною і рф в Туреччині.
Як повідомив президент Володимир Зеленський, наступні обміни полоненими очікуються у суботу і неділю.
"Субота й неділя – очікуємо продовження обміну", - зазначив він.
"Дуже важливо повернути всіх, хто в полоні. Перевіряємо кожне прізвище, інформацію по кожній людині", - зазначив Зеленський.
Координаційний штаб поводження з військовополоненими повідомив, що серед 390 українців - 270 військових та 120 цивільних громадян.
"Додому повертаються 270 Захисників - це військовослужбовці ЗСУ, зокрема ВМС, ДШВ, Сил ТрО, а також Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України. Звільнені оборонці захищали нашу землю на Донецькому, Луганському, Запорізькому, Харківському, Херсонському напрямках, а також брали участь в боях в Чернігівській, Сумській та Київській областях", - зазначається у повідомленні.
Серед визволених сьогодні - 3 жінки та 387 чоловіків.
Звільнені з російської неволі пройдуть медичний огляд, отримають допомогу з фізичної та психологічної реабілітації, всі належні виплати за весь час перебування в неволі та реінтегруються в суспільство.
- 174 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 ЛОВА: «безхазяйне» житло на Луганщині окупанти надаватимуть суддям, школярів долучили до олімпіади із захисту...
- 08:45 Противник атакував біля Надії
- 19:00 «Теплий ранок»: лисичанська художниця провела для ВПО на Франківщині майстер-клас з живопису
- 18:00 Окупанти заявили про ексгумацію 230 тіл загиблих зі стихійних поховань під Сіверськодонецьком
- 17:00 Підозру отримали шестеро мешканців Луганщини – «керівників» окупаційних міськрад та райрад
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “90% не ідентифіковані”: у мережі показали фото з місця масового поховання під Рубіжним 22.10.2025 переглядів: 2217
- На сході «Рубіж» взяв у полон представника народу кети з рф, його поселення знаходиться за понад 3 тис. км від України (ВІДЕО) 21.10.2025 переглядів: 2180
- Від поранень у шпиталі помер військовий з Луганщини 16.10.2025 переглядів: 1404
- Окупанти поповнюють підрозділи мобілізованими з Луганщини, – Волошин 20.10.2025 переглядів: 585











ЛОВА: «безхазяйне» житло на Луганщині окупанти надаватимуть суддям, школярів долучили до олімпіади із захисту...
Противник атакував біля Надії
Окупанти заявили про ексгумацію 230 тіл загиблих зі стихійних поховань під Сіверськодонецьком