Пані посол ЄС в Україні заявила, що росіяни сміються світові в обличчя та насміхаються з США
Пані посол Євросоюзу в Україні Катаріна Матернова після масованої повітряної атаки росії у ніч на 25 травня заявила, що рф сміється над світом та зокрема зі Сполучених Штатів.
Про це йдеться у її дописі на Facebook.
"Друга ніч поспіль — масована комбінована атака дронами та ракетами, і крилатими, і балістичними. 298 ударних дронів і 69 ракет!!! 8 загиблих, серед них діти, десятки поранених. Герої з ДСНС досі шукають жертв, тому кількість загиблих може зрости…", - повідомила пані посол у соцмережах.
Вона нагадала, що під ударами опинились Київ та околиці, Житомирська, Хмельницька, Тернопільська, Чернігівська, Сумська, Одеська, Полтавська, Дніпропетровська, Миколаївська, Харківська та Черкаська області.
Зокрема Київ, як зазначила Матернова, чув вибухи й бачив пожежі протягом усієї ночі.
"Похмуре "вітання" до того, що мало стати святкуванням 1543-річчя міста. Люди, змучені безсонною попередньою ніччю, тулились у метро й підвалах своїх будинків", - написала Катаріна Матернова.
Вона наголосила, що росіяни безжально посилюють тиск, посилюють терор проти цивільного населення, а атаки стають інтенсивнішими і частішими.
"Вони сміються світові в обличчя! Насміхаються з США і з будь-яких дипломатичних спроб досягти миру. Миру? Якого миру? Як світ відреагує на терор путіна та його відверту провокацію? На його зневагу до будь-яких перемовин? Мушу визнати — я сам собі ставлю це запитання", - зазначила пані посол у своєму дописі.
Вона заявила, що путін відкрито прагне до своєї заявленої мети — вбивати українців і змусити Україну скоритися. І на жаль, єдина мова, яку він розуміє — це мова сили.
"Як написав Президент Зеленський у своєму зверненні — світ може піти на вихідні. Терор Путіна — ні. Зараз — саме час показати, що ми маємо силу чинити спротив разом з Україною!", - підсумувала Катаріна Матернова.
Нагадаємо, що росія масовано атакувала Україну в ніч на 25 травня.
- 254 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Президент призначив стипендію Світлані Талан
- 15:00 Харченко призначив нову директорку Департаменту соцзахисту населення Луганської ОВА – що відомо
- 14:00 Луганчанка завоювала дві медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики
- 13:00 Вісьмох колаборантів судитимуть за організацію псевдовиборів на Луганщині
- 12:00 «За плідну працю та професіоналізм»: у Дніпрі відзначили сіверськодонецьких працівників культури
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Соцвиплати та держпрограми у листопаді 2025 року: що треба знати ВПО 31.10.2025 переглядів: 3552
- На війні загинув військовий з Луганщини Вадим Лихацький 30.10.2025 переглядів: 1444
- На Дніпропетровщині внаслідок ворожого авіаудару загинув луганський поліцейський 04.11.2025 переглядів: 746
- На Закарпатті за колабораціонізм засудили працівника сіверськодонецького «Оргхіму», – ЗМІ 04.11.2025 переглядів: 687


Президент призначив стипендію Світлані Талан
Харченко призначив нову директорку Департаменту соцзахисту населення Луганської ОВА – що відомо
Ворог знов штурмував поблизу Греківки на Луганщині