у рф пригрозили Україні втратою кількох обласних центрів: про що йдеться
Очільник комітету Держдуми рф з оборони Андрій Картаполов заявив, що Україна втратить низку своїх міст, якщо "буде затягувати мирне врегулювання".
Про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ.
"Ми від початку говорили, що щодня віддалення дипломатичного вирішення цієї війни погіршує умови для України", - сказав російський політик.
Також Картаполов прокоментував слова американського економіста Джеффрі Сакса, який раніше заявляв, що Одеса нібито може перейти з-під контролю України, якщо війну не буде зупинено найближчим часом.
Згідно зі слів Андрія Картаполова, Сакс нібито є досвідченним експертом, який здатний оцінити ситуацію.
Представник рф зробив заяву, що Україна ризикує втратити Запоріжжя, Дніпропетровськ, Суми, Харків, Одесу та Миколаїв.
Нагадаємо, що Лавров озвучив оновлену "методичку", про те що рф нібито звільнятиме російськомовних в Україні від "хунти Зеленського".
- 4343 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Псевдопрокурора з окупованої Луганщини в Івано-Франківську засудили до 15 років ув'язнення
- 17:00 Допомога Луганщини Силам оборони у 2025 році перевищила мільярд гривень
- 16:02 “Зафіксували влучання та пожежу”: у Генштабі підтвердили удар по Алчевському меткомбінату
- 16:00 «Зимова підтримка»: перші українці отримають виплату 6500 гривень
- 15:00 Луганчан запрошують долучатися до складу Ради ВПО при обласній адміністрації
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 894
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 797
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 680
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 626


“Зафіксували влучання та пожежу”: у Генштабі підтвердили удар по Алчевському меткомбінату
Сіверськодончани організували концерт для військових у Дніпрі (ФОТО)
“10.22.24”: у День ЗСУ на ТОТ провели акцію, до якої долучилися жителі Луганська та Сіверськодонецька