ЛОВА: окупанти збільшать кількість козачих класів, у Сіверськодонецьку знизили тиск води
росіяни ввели початкову військову підготовку у 52 козачих класах самопроголошеної «лнр». У Сіверськодонецьку окупанти до мінімуму знизили тиск у системі водопостачання.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
«Початкову військову підготовку окупантами в обов’язковому порядку було введено у 52 козачих класах, відкритих у 28 школах так званої «лнр». З 1 вересня кількість таких класів збільшиться. Там привчають до війни близько 1 300 дітей. Це без урахування тих, хто навчається у діючих по всій окупованій Луганщині повноцінних козачих корпусах», – йдеться у повідомленні.
Також в адміністрації нагадали, що загарбники ліквідували у Сіверськодонецьку водоканал, як юридичну особу, ще наприкінці квітня. Протягом останнього місяця населення, що залишилося в місті, постійно скаржиться на відсутність води. Бо з того часу значно знизили тиск у системі водопостачання.
«Вода не досягає не тільки верхніх поверхів, а й багатьох будинків. Повне відключення перетворилося у звичне явище, але відбувається без будь-якого графіка», – підсумували у ЛОВА.
Нагадаємо, Сіверськодонецьк, Лисичанськ та Рубіжне окупанти не включили до плану підготовки до зими.
- 439 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:10 На Луганщині противник бив з мінометів, ствольної артилерії та гранатометів
- 19:00 Дві студентки ЛНУ стали стипендіатками Президента України
- 18:00 Що задекларував нардеп з Луганщини Олександр Сухов
- 17:00 37 сіверськодончанам виплатили грошову допомогу у зв'язку з лікуванням на 308 505 грн
- 16:00 Акторці Луганського обласного українського театру присвоїли звання заслуженої артистки України
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Що задекларував ексмер Лисичанська, нардеп Сергій Дунаєв за 2025 рік 26.03.2026 переглядів: 1055
- Загинув 29-річний захисник з Луганщини Сергій Тімофєєв 21.03.2026 переглядів: 778
- Кабмін виділив кошти на житлові програми для ВПО 20.03.2026 переглядів: 682
- Окупанти розповіли, як виявляють «безхазяйне» житло на Луганщині та кому віддадуть 25.03.2026 переглядів: 658


На Луганщині противник бив з мінометів, ствольної артилерії та гранатометів
Що задекларував нардеп з Луганщини Олександр Сухов
Акторці Луганського обласного українського театру присвоїли звання заслуженої артистки України 