Окупанти на Луганщині посилили артилерійські обстріли
Опубліковано 05.06.2025 - 08:30
Окупанти атакували поблизу Білогорівки та Греківки минулої доби.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«Нашими бійцями зупинена спроба ворога просунутися поблизу Білогорівки. Також росіяни намагалися покращити позиції біля Греківки», – розповів очільник Луганщини Олексій Харченко.
За його словами, противник посилив артилерійські обстріли.
«Окупанти значно збільшили артилерійську підтримку в смузі нашої відповідальності. За учора з відповідного озброєння вони вели вогонь 26 разів. Спрямували в бік українських оборонців 66 безпілотних літальних апаратів», – поінформував він.
Раніше повідомлялося, що противник тричі завдавав авіаційних ударів на східних ділянках фронту.
- 191 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Родини луганських ВПО, які заселилися до гуртожитків у Києві, отримали меблі від благодійників
- 18:00 Сіверськодонецькі лікарі здійснили виїзні прийоми на Дніпропетровщині
- 17:00 Луганчанин завоював бронзову медаль на чемпіонаті світу з богатирського багатоборства
- 16:15 Що потрібно знати про саміт G7, де Трамп зустрінеться із Зеленським, - Аxios
- 16:00 До 10 років тюрми засудили мешканку Луганщини, яка при окупантах отримала підвищення у посаді
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Продовження "Павутини": ЗСУ уразили літаки на "Саваслейці" та завод з виготовлення антен для "шахедів" 09.06.2025 переглядів: 9221
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 7266
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 3863
- Після «ремонтів» у Сіверськодонецьку частина квартир непридатна для проживання 14.06.2025 переглядів: 3073