На Закарпатті луганські ВПО можуть отримати соціальний супровід – куди звертатися
Опубліковано 19.06.2025 - 17:06
На базі гуманітарного хабу у Сваляві луганські переселенці можуть отримати соціальні послуги, зокрема послугу соціального супроводу.
Про це повідомляє Старобільська РДА.
Соціальний супровід – це комплексна допомога, яка включає:
- інформаційно-консультаційні послуги - допомога в отриманні інформації про доступні соціальні послуги, права та обов'язки ВПО, а також консультування з питань працевлаштування, освіти, медичного обслуговування тощо;
- психологічну підтримку - індивідуальні та групові консультації з психологами, допомога в подоланні стресу та травм, психосоціальна реабілітація;
- юридичну допомогу - консультації з юристами з питань оформлення документів, захисту прав та інтересів ВПО тощо;
- практичну допомогу - супровід до соціальних служб, медичних закладів, освітніх установ, допомога в оформленні документів, пошуку житла, працевлаштуванні тощо.
Послуга з соціального супроводу доступна для ВПО з Луганської області, які зареєстровані у Сваляві або прилеглих населених пунктах.
Для її отримання слід звернутися до фахівців гуманітарного хабу, при собі слід мати документ, що посвідчує особу та довідку ВПО.
Адреса: Свалява, вул. Чорновола, 3.
Номер телефону для отримання додаткової інформації: 066 065 81 25.
Нагадаємо, мешканці Луганщини, які зареєстровані у гумхабі Сіверськодонецької МВА у Дніпрі, можуть отримати ходунки, милиці, колісні крісла.
- 453 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 Ощадбанк та Укрзалізниця запустили нову модель іпотеки для ВПО
- 13:00 На ТОТ Луганщини Сили оборони уразили пункт управління та склади противника
- 12:00 НАБУ та САП завершили слідство у корупційній справі, де фігурує ексочільник Луганщини
- 11:00 Затвердили положення про новий структурний підрозділ Луганської ОДА
- 10:00 «Не ламайте решітку»: у Сіверськодонецьку черга до нотаріуса розписана до серпня
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1048
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 983
- З трьома валізами з Луганська: як Anabel Arto відновив виробництво після двох релокацій 13.04.2026 переглядів: 905
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 872


Ощадбанк та Укрзалізниця запустили нову модель іпотеки для ВПО
На ТОТ Луганщини Сили оборони уразили пункт управління та склади противника
НАБУ та САП завершили слідство у корупційній справі, де фігурує ексочільник Луганщини