Сіверськодончанка у складі збірної України вийшла у півфінал європейських змагань з тенісу
Опубліковано 14.07.2025 - 17:00
Випускниця КДЮСШ №1 Вероніка Матюніна у складі збірної України на Юнацькому чемпіонаті Європи з настільного тенісу вийшла до півфіналу.
Про це повідомляє “Сєвєродонецька громада”
“Збірна України у чвертьфінальному поєдинку з рахунком 3:2 перемогла команду Німеччини – одного з головних претендентів на золото Юнацького чемпіонату Європи з настільного тенісу. Її спортсменки всі входять до ТОП-15 Європи”, – сказано у повідомленні.
Тренував сіверськодончанку Олександр Мінін.
Нагадаємо, сіверськодончанин, вихованець КДЮСШ 1 Арсеній Пінчук став переможцем чемпіонату України в особистому розряді у віковій категорії до 12 років.
- 338 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:40 Двох представниць Луганщини відзначили орденами княгині Ольги ІІІ ступеня
- 15:00 Поліцейському з Сіверськодонецька Кирилу Зіброву посмертно присвоїли звання «Герой України»
- 13:16 На окупованій Луганщині проукраїнські активісти провели акцію
- 11:30 ЛОВА: окупанти на Луганщині збільшують тариф на світло, у Старобільську продовжують забирати житло
- 10:02 Окупанти намагалися просунутися на кордоні Луганщини й Донеччини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Замість громади — «ввічливі чоловічки»: як росія заселяє окупований Сіверськодонецьк 27.12.2025 переглядів: 630
- Дружина захисника з Сіверськодонецька виготовлятиме сублімовані продукти та снеки 25.12.2025 переглядів: 581
- Президент відзначив двох луганських рятувальників 28.12.2025 переглядів: 440
- ЛОВА: окупанти пропонують шахтам купувати російське обладнання, у Сіверськодонецьку містян змусили прибирати сніг 28.12.2025 переглядів: 424


Двох представниць Луганщини відзначили орденами княгині Ольги ІІІ ступеня
Поліцейському з Сіверськодонецька Кирилу Зіброву посмертно присвоїли звання «Герой України»
На окупованій Луганщині проукраїнські активісти провели акцію