34 спортсмени з Луганщини отримуватимуть обласні стипендії
Керівник Луганської ОВА Олексій Харченко підписав розпорядження № 185 від 18 липня 2025 року «Про призначення обласних стипендій перспективним та провідним спортсменам Луганської області у ІІ півріччі 2025 року».
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«Вони – наша спортивна гордість. Кожна перемога, кожне потрапляння на п’єдестал міжнародних змагань – це чергове нагадування світові того, що Луганщина є і буде. Що є, кому вертатися після деокупації, є кому будувати й захищати. А ще – доказ того, що навіть не маючи власної бази, перебуваючи в інших регіонах, можна організувати підготовку до змагань на найвищому рівні. Такими успіхами треба пишатися», – підкреслив Харченко.
Тож, стипендію у розмірі 10 220 гривень одержать семеро провідних спортсменів зі складу збірної України з олімпійських видів спорту. Серед них двоє учасників минулорічних Олімпійських ігор, а також луганчани, що досягли успіхів на чемпіонатах світу та Європи з важкої атлетики та стрибків у воду.
16 перспективним спортсменам з олімпійських видів спорту виплачуватимуть по 5 110 гривень. Це переможці та призери першостей країни зі стрибків у воду, з велосипедного спорту, важкої атлетики, легкої атлетики, спортивної гімнастики. А ще – учасниці ОІ-2024 і чемпіонату світу зі стрибків у воду серед юніорів.
Відзначили й п’ятьох представників неолімпійських видів спорту. По 8 760 гривень нададуть призерам міжнародних змагань з пауерліфтингу, кікбоксингу, тяги, класичного жиму лежачи.
Двом провідним спортсменам – особам з інвалідністю виплатять стипендії у розмірі 10 220 гривень. Це – переможець літніх Дефлімпійських ігор та срібна призерка кубку світу з пауерліфтингу.
Перспективним спортсменам – особам з інвалідністю призначили чотири стипендії. Всі вони є переможцями та призерами національних змагань з плавання.
Нагадаємо, представникам Луганщини Андрію Гусаку та Роману Білоусу присудили премію уряду для молоді.
- 334 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:14 ВПО з Луганщини отримали ковдри, одяг, харчі та іншу допомогу в Рівному й Тернополі
- 10:00 Надбавка та продовження контракту: затвердили рішення щодо керівниць сіверськодонецьких КП
- 08:53 ЛОВА: рф фінансує на Луганщині громадські проєкти з військовим ухилом, до Новодружеська не їздить «швидка»
- 08:46 Окупанти здійснили 11 мінометних обстрілів на Луганщині
- 19:00 АРМА запропонувало 4 об’єкти нерухомості для тимчасового розміщення ВПО
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинули ще двоє військовослужбовців з Луганщини 26.02.2026 переглядів: 1182
- «Інформація може знищити цілі підрозділи ворога. Конвеєр фотографій може знищити всіх українців на ТОТ», — «Східний» про спротив в окупації 25.02.2026 переглядів: 751
- Підтримка ВПО: родинам з Луганщини передали генератори, термобілизну та продуктові набори 27.02.2026 переглядів: 580
- У конкурсі від УІК бере участь нова книга Семена Перцовського: про що вона та як підтримати 28.02.2026 переглядів: 468


ВПО з Луганщини отримали ковдри, одяг, харчі та іншу допомогу в Рівному й Тернополі
Окупанти здійснили 11 мінометних обстрілів на Луганщині
АРМА запропонувало 4 об’єкти нерухомості для тимчасового розміщення ВПО