Окупанти атакували поблизу двох сіл Луганщини
На Лиманському напрямку минулої доби ворог атакував 22 рази.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Загарбники намагались просунутися поблизу населених пунктів Новий Мир, Торське, Серебрянка, Рідкодуб, Греківка, Шандриголове, Карпівка, Колодязі, Білогорівка, Григорівка.
На Сіверському напрямку наші захисники відбили три штурми окупаційних військ поблизу Серебрянки.

Загалом, протягом минулої доби відбулося 154 бойових зіткнення. Противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах чотирьох ракетних і 64 авіаційних ударів, застосувавши 31 ракету та скинувши 112 керованих авіаційних бомб. Крім цього, здійснив 5706 обстрілів, з них 117 – із реактивних систем залпового вогню, та залучив для ураження 3857 дронів-камікадзе.
Нагадаємо, попередньої доби на Сіверському напрямку у районах Григорівки, Серебрянки та Виїмки противник п’ять разів атакував позиції українських військ.
- 357 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ
- 18:00 Меценати передали допомогу для облаштування «Лісової дачі»
- 17:00 У червні переселенці з Луганщини отримали гумдопомогу в кількох регіонах України
- 16:00 На ТОТ Луганщини жінку засудили до примусових робіт за фінансування «небажаної організації»
- 15:00 Сіверськодонецький Палац культури змінює локацію у Дніпрі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає бензину 24.06.2026 переглядів: 929
- Директор КП «Житлосервіс "Світанок"» Олег Кузьмінов подав декларацію при звільненні 30.06.2026 переглядів: 867
- На війні загинув захисник з Лисичанська Артем Коломієць 28.06.2026 переглядів: 856
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 848


Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ
У червні переселенці з Луганщини отримали гумдопомогу в кількох регіонах України
Сіверськодонецький Палац культури змінює локацію у Дніпрі
