12 учнів рубіжанської школи мистецтв отримали грошову премію
12 учнів рубіжанської школи мистецтв отримали грошову премію у рамках програми «Творчі».
Про це повідомив начальник Рубіжанської міської військової адміністрації Андрій Юрченко.
«Маємо підтримати тих, хто, попри всі випробування, не зупиняється — продовжує творити, прославляти рідну громаду та зміцнювати віру в перемогу й майбутнє. Саме з цією метою я ініціював Програму «Творчі» - преміювання обдарованих учнів Рубіжанської школи мистецтв. Учора особисто мав честь привітати трьох талановитих учнів і вручити їм сертифікати на отримання грошової премії», - зазначив він.
Ще одна учениця отримала відзнаку у Вінниці. Загалом цьогоріч 12 юних музикантів, вокалістів, художників стали лауреатами Програми - усі вони переможці міжнародних, всеукраїнських та обласних мистецьких конкурсів. З місцевого бюджету на ці премії спрямовано 38 500 грн.
Нагадаємо, в одному з луганських гумхабів у Києві відкрили бібліотеку.
- 426 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 З полону рф повернувся військовий Луганського прикордонного загону
- 17:00 У двох селах на ТОТ Луганщини десять днів немає світла
- 15:00 З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
- 13:00 Боксери з Луганщини виступили на турнірі до Дня Конституції України
- 11:00 ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 729
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 679
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 636
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 631


З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
