Трамп "покарав" Індію 25% митом і штрафами: "Купує нафту і зброю в рф, коли весь світ хоче закінчення війни в Україні"
Президент США Дональд Трамп анонсув з 1 серпня введення стосовно Індії 25% мита і штрафів через те, що країна купує енергоносії і зброю в росії.
Про це Трамп написав у своїй соцмережі Truth Social.
"Пам’ятайте, хоча Індія є нашим другом, протягом багатьох років ми мали з нею відносно невеликі обсяги торгівлі, оскільки її мита надто високі — одні з найвищих у світі, а також тому, що вона запроваджує найжорсткіші й найнеприємніші немонетарні торговельні бар’єри серед усіх країн. Крім того, Індія завжди закуповувала більшість свого військового обладнання в росії і є найбільшим покупцем російських енергоносіїв разом із Китаєм — у той час, коли весь світ хоче, щоб росія припинила вбивства в Україні — усе це не добре! Тому Індія буде сплачувати мито в розмірі 25%, а також штраф за вищезазначене, починаючи з 1 серпня", - написав Трамп.
Нагадаємо, 23 серпня 2024 року прем'єр Індії Наренда Моді прибув на залізничний вокзал Києва. Це був перший візит прем’єр-міністра Індії в Україну з часу здобуття незалежності у 1991 році.
Моді разом із Зеленським вшанували пам'ять дітей, яких вбила російська агресія. Під час цього індійський прем'єр обіймав українського президента. "Конфлікт особливо руйнівний для маленьких дітей. Моє серце з родинами дітей, які втратили життя, і я молюся, щоб вони знайшли в собі сили пережити своє горе", - написав Моді в Х.
Індія досі уникає прямого засудження нападу рф на Україну, але закликає обидві сторони до діалогу. За даними Reuters, росія стала головним постачальником нафти до Індії у 2023/24 фінансовому році, потіснивши ринкову частку виробників Близького Сходу та ОПЕК до історичного мінімуму.
- 401 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Школярі Луганщини здобули дипломи та відзнаки на Всеукраїнській олімпіаді з біології
- 18:00 Харченко вручив нагороди співробітникам СБУ Луганщини
- 17:07 Окупанти розповіли, як виявляють «безхазяйне» житло на Луганщині та кому віддадуть
- 16:00 Ветеранська спільнота Луганщини обиратиме представника до Ради ветеранів: хто кандидати
- 15:00 Рада скасувала нарахування комуналки за зруйноване житло, – нардеп
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Нардепи заявили, що уряд затвердив постанову про виплату 3 тисяч грн дітям ВПО 19.03.2026 переглядів: 1647
- Які доходи у заступників начальника ГУНП в Луганській області: декларації за 2025 рік 18.03.2026 переглядів: 745
- Загинув 29-річний захисник з Луганщини Сергій Тімофєєв 21.03.2026 переглядів: 694
- Гетманцев висловився про поточну ситуацію з відновленням виплат дітям ВПО 18.03.2026 переглядів: 640


Окупанти розповіли, як виявляють «безхазяйне» житло на Луганщині та кому віддадуть
Ветеранська спільнота Луганщини обиратиме представника до Ради ветеранів: хто кандидати
Рада скасувала нарахування комуналки за зруйноване житло, – нардеп