Харченко зменшив кількість працівників РДА Луганщини
Опубліковано 31.07.2025 - 14:00
Керівник Луганської ОВА Олексій Харченко підписав розпорядження про оптимізацію чисельності працівників районних державних адміністрацій.
Документ опублікували на сайті ЛОВА.
Згідно з ним, з 1 жовтня 2025 року у Сватівській РДА має працювати 71 робітник, у Сіверськодонецькій – 85, у Старобільській – 94, у Щастинській – 61. Загальна кількість складає 311 працівників.

До цього загальна кількість складала 443 – у лютому 2021 року колишній керівник ЛОВА Сергій Гайдай збільшив чисельність “виключно для забезпечення виконання функцій у сфері соціального населення”.

Нагадаємо, керівник Луганської ОВА Олексій Харченко підписав розпорядження про звільнення директорки Сєвєродонецької обласної санаторної школи.
- 967 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ
- 18:00 Меценати передали допомогу для облаштування «Лісової дачі»
- 17:00 У червні переселенці з Луганщини отримали гумдопомогу в кількох регіонах України
- 16:00 На ТОТ Луганщини жінку засудили до примусових робіт за фінансування «небажаної організації»
- 15:00 Сіверськодонецький Палац культури змінює локацію у Дніпрі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає бензину 24.06.2026 переглядів: 929
- Директор КП «Житлосервіс "Світанок"» Олег Кузьмінов подав декларацію при звільненні 30.06.2026 переглядів: 865
- На війні загинув захисник з Лисичанська Артем Коломієць 28.06.2026 переглядів: 852
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 845


Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ
У червні переселенці з Луганщини отримали гумдопомогу в кількох регіонах України
Сіверськодонецький Палац культури змінює локацію у Дніпрі
