Техніку на майже 3 мільйони гривень передали на фронт від громади Луганщини

Пікап та 20 квадрокоптерів передали 3-й штурмовій бригаді від Рубіжанської громади.     Про це повідомляє Луганська ОВА.     Як розповіли у ЛОВА, очільник Луганщини Олексій Харченко, перебуваючи на сході країни, поспілкувався із бійцями 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ. Вони протидіють росіянам на одному з найгарячіших напрямків фронту.     «Передали нашим військовим пікап Isuzu D-Max та 20 квадрокоптерів DJI Mavic 3 загальною вартістю близько трьох мільйонів гривень. Дякую Рубіжанській громаді

Пікап та 20 квадрокоптерів передали 3-й штурмовій бригаді від Рубіжанської громади.

Про це повідомляє Луганська ОВА.

Як розповіли у ЛОВА, очільник Луганщини Олексій Харченко, перебуваючи на сході країни, поспілкувався із бійцями 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ. Вони протидіють росіянам на одному з найгарячіших напрямків фронту.

«Передали нашим військовим пікап Isuzu D-Max та 20 квадрокоптерів DJI Mavic 3 загальною вартістю близько трьох мільйонів гривень. Дякую Рубіжанській громаді за підтримку Сил оборони України», - сказав Харченко.

Також він обговорив з захисниками подальші потреби з’єднання.

«Вкотре наголошую – для кожної військової адміністрації населених пунктів Луганщини допомога фронту має бути першочерговим питанням», – наголосив Харченко під час візиту.

Нагадаємо, Харченко передав на фронт два розвідувально-ударні комплекси.