У Дніпрі відкрили виставку робіт сіверськодонецького художника Бориса Романова (ФОТО)
У Дніпровському будинку мистецтв відкрили персональну виставку пам'яті сіверськодонецького художника Бориса Романова «БОРИС РОМАНОВ.ПРОСТІР ТВОРЧОСТІ».
Про це повідомляє Сіверськодонецька МВА.
“Нашого земляка не стало 14 травня. І ця виставка – шана і велика вдячність Борису Миколайовичу Романову (13 січня 1949, Дружківка — 14 травня 2025, Дніпро) - члену Національної спілки художників України, лауреату і дипломанту міжнародних конкурсів та виставок екслібрисів. Який попри всі виклики, пов’язані з війною і вимушеним переміщенням, продовжував творити, збагачуючи культурний простір ще й міста Дніпра”, – зазначили в адміністрації.
Відкриття виставки розпочалося зі спогадів про митця. Про нього говорили колеги по мистецькому цеху, спогадами ділився земляк з Дружківки.
На експозиції представлені різні роботи Бориса Романова: від екслібрисів до акварелі.
“Дуже символічно були об’єднані дві роботи митця: вулиця Філософська у Дніпрі та проліски біля Дінця. Окреме місце займає робота “Повернення”. На питання, чи часто згадує Сіверськодонецьк, колись Борис Миколайович зазначив:
“У мене вже у Дніпрі є кілька тематичних робіт, присвячених Сєвєродонецьку. Зокрема, робота “Повернення”. Тут можна навіть нічого не коментувати: і так все зрозуміло. Це Чисте озеро, куди завжди прилітали лебеді. І зараз прилетіли, але незвично для них: наче, і додому потрапили, але там чужинці. І там міна намальована. Така творча робота. Вони навіть здивовані. Підпливли: що це за “чортяка”? Чому ці люди так себе поводять?”, – розповіли в адміністрації.
Також на заході презентували мистецьке видання про Бориса Романова. Авторка ідеї - Валентина Слобода, художня керівниця Будинку мистецтв.
Нагадаємо, сіверськодонецький художник Борис Романов помер на 77 році життя.
- 827 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Сили оборони вдарили по складах окупантів у Єпифанівці та Ровеньках, – Генштаб
- 16:00 Луганська обласна дитяча лікарня на Полтавщині відкрила реабілітаційне відділення
- 15:00 «Три вулиці на рік?»: у Сіверськодонецьку нібито почали відновлювати вуличне освітлення
- 14:00 У Києві викрили співвласницю фірми, що працює з окупаційними структурами на Луганщині
- 13:00 СБС показали ураження військових об'єктів на Луганщині (ВІДЕО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецька МВА запускає житлову програму для ВПО 60+: як вона працюватиме 07.05.2026 переглядів: 5757
- 11 травня почнуть прийом заяв від сіверськодончан за програмою «Житло для ВПО 60+» 08.05.2026 переглядів: 1372
- На Тернопільщині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Ігорем Мелешком 10.05.2026 переглядів: 790
- У Калуші відкрили житло для ВПО у реконструйованому дитсадку 09.05.2026 переглядів: 753













Сили оборони вдарили по складах окупантів у Єпифанівці та Ровеньках, – Генштаб
У Києві викрили співвласницю фірми, що працює з окупаційними структурами на Луганщині
Перший етап обміну «1000 на 1000»: з полону визволили 205 українців
