Першій сіверськодончанці схвалили допомогу з місцевого бюджету на кредит за «єОселею»
Перша жителька Сєвєродонецької громади отримає з місцевого бюджету відшкодування 50% першого внеску за іпотечним кредитом по єОселі.
Про це повідомляє Сіверськодонецька МВА.
Як розповіли в МВА, жителька Сіверськодонецька Оксана є внутрішньо переміщеною особою та наразі орендує житло. Вона уклала договір придбання житла на Київщині за іпотечним кредитом по державній програмі “єОселя” 22 липня 2025 року.
Також заявниця надіслала документи для участі в міській програмі допомоги мешканцям громади в придбанні житла.
Розглянувши їх, комісія ухвалила рішення виплатити компенсацію у розмірі 50% першого внеску за кредитом, що становить понад 160 тис.грн. Кошти обіцяють перерахувати в найкоротші строки.
“Віримо, що досвід першої учасниці Сіверськодонецької міської програми відшкодування мешканцям громади 50% першого внеску за іпотечними кредитами на придбання житла по державній програмі “єОселя” стане прикладом для всіх наших мешканців та натхненням для інших громад”, - додали у міській адміністрації.
Раніше Сіверськодонецька МВА надала роз’яснення щодо відшкодування іпотечних кредитів ВПО.
- 550 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 На окупованій Луганщині загарбники ставлять антени «Русский мир» після заборони інших
- 14:00 «Навіть Яндекс не відкривається». Жителі Луганщини про роботу інтернету
- 12:00 Інвестори заборгували майже 200 мільйонів рублів робітникам на окупованій Луганщині. Дітей посвятили в «орлят»
- 09:29 15 разів загарбники атакували на Лиманській ділянці фронту минулої доби
- 17:00 ЛОВА: Луганщина - перша в країні за часткою місцевих бюджетів, спрямованих на оборону
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Мене це не влаштовує»: нардеп готує поправки через урізання суми на виплати ВПО у проєкті бюджету 16.09.2025 переглядів: 10571
- «Довго йшла до цього моменту». Окупанти обрали «Міс Луганськ» 14.09.2025 переглядів: 8274
- 12 років тюрми загрожує колаборанту з Сіверськодонецька за роботу в окупаційній адміністрації 17.09.2025 переглядів: 1861
- Стало відомо про загибель ще одного оборонця з Луганщини 17.09.2025 переглядів: 880