У Сіверськодонецьку бензин продають по талонах
Опубліковано 18.08.2025 - 11:00
В окупованому Сіверськодонецьку у неділю були проблеми з бензином.
Про це свідчать повідомлення у чаті Telesever.
«Хто в курсі, чому не продають бензин на заправці? Тільки, кажуть, по талонах», - пишуть у чаті.
«Ми об’їздили все місто, немає на жодній заправці», - додають інші.
Також пишуть, що почалися проблеми з бензином в Айдарі.

Нагадаємо, кілька шкіл та дитячих садків окупованого Сіверськодонецька вийдуть на очне навчання.
- 653 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Важкоатлети Луганщини стали переможцями та призерами Всеукраїнського турніру
- 17:00 До Дня Конституції луганців відзначили державними та обласними нагородами (ФОТО)
- 15:00 На війні загинув захисник з Лисичанська Артем Коломієць
- 13:00 До Дня Конституції українські військові отримали відзнаки Сіверськодонецької громади
- 11:00 ЛОВА: На ТОТ Луганщини жінка пів року домагалася необхідних ліків, а у Сіверськодонецьку тріскаються стіни «...
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 760
- ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає бензину 24.06.2026 переглядів: 727
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 712
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 687


До Дня Конституції луганців відзначили державними та обласними нагородами (ФОТО)
На війні загинув захисник з Лисичанська Артем Коломієць
До Дня Конституції українські військові отримали відзнаки Сіверськодонецької громади
