На Луганщині окупанти намагалися вклинитися в українську оборону поблизу Греківки
На Лиманському напрямку минулої доби ворог провів 20 атак.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Намагався вклинитися в українську оборону у районах населених пунктів Греківка, Рідкодуб, Карпівка, Колодязі, Мирне та у бік Шандриголового, Дронівки, Серебрянки.
У Генштабі наголосили: “Українські захисники стійко стримують натиск окупантів, завдаючи ворогу значних втрат”.
Загалом, протягом минулої доби зафіксували 179 бойових зіткнень. За уточненою інформацією, вчора противник завдав 61 авіаційного удару, скинув 142 керовані авіаційні бомби. Крім цього, здійснив 4363 обстрілів, зокрема 61 – із реактивних систем залпового вогню, та залучив для ураження 3930 дронів-камікадзе.
Своєю чергою за минулу добу авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили два райони зосередження особового складу, озброєння і військової техніки, артилерійський засіб та пункт управління противника.
Нагадаємо, 25 разів попередньої доби атакували окупанти на Лиманському напрямку.
- 290 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Рубіжанська МВА формує новий склад Ради з питань ВПО: як подати документи
- 16:00 Луганський хаб у Києві проведе виставку дитячих новорічних робіт (РЕЄСТРАЦІЯ)
- 15:00 Родині загиблого захисника з Луганщини вручили його орден «За мужність»
- 14:00 Частина Сіверськодонецька залишилася без світла та тепла: що кажуть окупанти
- 12:20 Вже у 2026 році можуть розширити програму компенсацій за житло на ТОТ
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пам'ять, яку намагалися стерти: що відомо про Різдво та його святкування на Луганщині 24.12.2025 переглядів: 2974
- В Одесі поховали поліцейського з Луганщини Ігоря Корнієвського 18.12.2025 переглядів: 787
- У ЛОВА пояснили, що означає новий закон рф для українців про «безхазяйне» житло в окупації 17.12.2025 переглядів: 698
- «Цю історичну постать навіть за великим бажанням не можна назвати святою». Олексій Комаровський про свій дебютний роман «Несвята Софія» 17.12.2025 переглядів: 462


Родині загиблого захисника з Луганщини вручили його орден «За мужність»
Вже у 2026 році можуть розширити програму компенсацій за житло на ТОТ
Противник застосував артилерію та міномети на східних ділянках фронту