Слідом за бензином: у Сіверськодонецьку зникло дизельне паливо
Опубліковано 27.08.2025 - 18:14
В окупованому Сіверськодонецьку з’явилися проблеми з дизельним паливом.
Про це йдеться у чаті Telesever.
Користувачі нарікали місцевій владі, яка запевняла, що проблем з бензином немає.

Також люди повідомили, що за бензином зникло дизельне паливо.
“Два тижні аврал з пальним у Сіверськодонецьку. Спочатку бензин, тепер ще й дизель”, – зазначив один з користувачів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на окупованій Луганщині загарбники не можуть розв'язати проблеми з бензином. Палива немає на заправках.
- 386 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 З полону рф повернувся військовий Луганського прикордонного загону
- 17:00 У двох селах на ТОТ Луганщини десять днів немає світла
- 15:00 З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
- 13:00 Боксери з Луганщини виступили на турнірі до Дня Конституції України
- 11:00 ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 715
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 672
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 618
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 600


З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
