«Швидка не змогла соляркою заправитися», - у Сіверськодонецьку досі проблеми з бензином
Опубліковано 01.09.2025 - 11:00
В окупованому Сіверськодонецьку не можуть розв’язати проблему з бензином.
Про це повідомляється у чаті Telesever
«Швидка не змогла соляркою заправитися. А так у нас «все» є», - пишуть містяни.
Також повідомляється, що на деяких заправках відпускають по 20 літрів.
«У місті тільки по 20 літрів відпускають. Звалити з «сонячної республіки» з запасом вистачить», - пишуть інші.
Нагадаємо, окупаційна адміністрація міста заявила, що паливо є у достатній кількості, однак у коментарях мешканці спростували цю інформацію.
- 1621 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 У двох селах на ТОТ Луганщини десять днів немає світла
- 15:00 З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
- 13:00 Боксери з Луганщини виступили на турнірі до Дня Конституції України
- 11:00 ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
- 09:32 Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 710
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 659
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 608
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 583


З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
