ЛОВА: на окупованій Луганщині майже відсутній мобільний інтернет, лисичанським комунальникам заборгували 11 млн зарплати
У самопроголошеній «лнр» подовжили термін обмеження швидкості мобільного інтернету. 11 мільйонів рублів винні росіяни працівникам комунальної установи з Лисичанська.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
«На початку літа у самопроголошеній «лнр» до мінімуму знизили швидкість мобільного інтернету. Казали, що це задля безпеки й лише до 1 вересня. Проте, вже багато хто розуміє – якщо росія впроваджує яку-небудь заборону, то це надовго. Тож, «тимчасові обмеження» збереглися і восени. Наразі про дату завершення експерименту над населенням окупанти не кажуть нічого», – повідомили в адміністрації.
Також у ЛОВА зазначили, що зниження швидкості або повна відсутність інтернету спостерігається у багатьох районах окупованої Луганщини.
Крім того, 11 мільйонів рублів винні росіяни працівникам комунальної установи з Лисичанська. Це співробітники об’єднання експлуатаційного обслуговування міста.
За інформацією, востаннє вони отримували зарплату у квітні.
«Також нагадаємо, що у місцевому водоканалі у квітні борги по зарплаті сягнули 30 мільйонів, а за останні місяці працівники недоотримали ще 14 мільйонів рублів», – зазначили у ЛОВА.
Нагадаємо, інвестори з рф просять у самопроголошеної «лнр» кошти для видачі зарплати гірникам.
- 339 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 Організаторку псевдореферендуму на Луганщині заочно засудили до 10 років тюрми
- 08:59 ЛОВА: рф спише борги по кредитах за контракт з армією, у Луганську понад 3 тис. дітей підготували до служби
- 08:30 На Луганщині окупанти застосували 26 БпЛА
- 19:00 росія розширила вербування молоді до підрозділів БпЛА, – ЦПД
- 18:00 Громада Луганщини вшановує полеглих воїнів відзнакою «Захисник рідної землі»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецька МВА запускає житлову програму для ВПО 60+: як вона працюватиме 07.05.2026 переглядів: 5698
- 11 травня почнуть прийом заяв від сіверськодончан за програмою «Житло для ВПО 60+» 08.05.2026 переглядів: 1332
- Помер 25-річний захисник з Луганщини Роман Годунов 07.05.2026 переглядів: 919
- На Тернопільщині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Ігорем Мелешком 10.05.2026 переглядів: 783


На Луганщині окупанти застосували 26 БпЛА
На Луганщині воїни СБС уразили ворожий ЗРК «ТОР» (ВІДЕО)
Оптимізація штату в ЛОВА та геокуполи для «Лісової дачі»: підсумки засідання ТСК ВРУ 
