До 15 років тюрми засудили мешканця Луганщини, який служить у складі окупаційної «поліції»
Завдяки доказовій базі СБУ судовий вирок отримав мешканець окупованого Хрустального (колишній Красний Луч), який служить ворогу у лавах окупаційної «поліції». Фігурантом є колишній експерт-криміналіст розформованої міліції, який після 2014 року перейшов на бік агресора та вступив до незаконного «мвд лнр».
Про це повідомляє 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк.
За даними правоохоронців, після початку широкомасштабної війни його перевели до «Старобельского районного отдела мвд лнр», де у червні 2022 року призначили на оперативну посаду.
Наразі зловмисник продовжує служити росіянам та виконує завдання агресора з придушення спротиву місцевих жителів.
Суд визнав його винним за ч. 7 т. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність) та засудив до 15 років позбавлення волі.
Крім того, конфіскації підлягають належні йому на правах приватної власності автомобіль та житлова нерухомість.
Оскільки злочинець переховується на тимчасово окупованій території, вирок винесли заочно, відлік терміну покарання розпочнеться після його затримання. Колаборант перебуває у розшуку.
Розслідування проводили співробітники ГУ СБУ в Донецькій та Луганській області за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.
Нагадаємо, СБУ завершила розслідування колабораційної діяльності трьох мешканців Луганська, які співпрацюють з окупаційним режимом самопроголошеної «лнр» на «міністерських посадах».
- 340 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Києві луганським ВПО видаватимуть продукти – куди звертатися
- 18:00 Ліцей з Лисичанська пілотуватиме реформу старшої школи
- 17:00 До Нового року сіверськодонецькому гумхабу у Дніпрі передали книги
- 16:00 Луганських ВПО у Києві консультуватиме спеціаліст Пенсійного фонду
- 15:00 Кремінська громада змінила умови програми надання допомоги ВПО на переїзд – деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 809
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 653
- Скільки луганських чиновників стали киянами, закарпатцями, одеситами та херсонцями 30.12.2025 переглядів: 584
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 518


Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини
Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові
У луганської поліції - новий очільник. Що про нього відомо