178 млн грн збитків довкіллю: зафіксували черговий екологічний злочин росії на Луганщині
Державна екологічна інспекція у Луганській області розрахувала шкоду, завдану довкіллю регіону внаслідок руйнування інфраструктури ПП «Хімпостачальник» у Рубіжному.
Про це повідомили на сторінці інспекції у Facebook.
«Державна екологічна інспекція у Луганській області, попри тимчасову окупацію регіону, продовжує фіксувати всі екологічні злочини, вчинені російською федерацією. Зафіксовано черговий випадок пошкодження інфраструктури - будівель та споруд приватного підприємства «Хімпостачальник», які розташовані у м. Рубіжне Сіверськодонецького району», - йдеться у повідомленні.
Як зазначили в інспекції, внаслідок бойових дій територія виявилася засміченою відходами руйнації на площі 10 100 м2. Екоінспектори розрахували збитки довкіллю, які склали 178 млн грн.
«Усі матеріали, включно з розрахунками, формують важливу доказову базу, яка стане основою для міжнародного правосуддя. Це дозволить притягнути країну-агресора до відповідальності за її злочини проти довкілля та сприятиме подальшій відбудові нашої держави», - наголосили у відомстві.
Нагадаємо, за липень збитки довкіллю Луганщини внаслідок пожеж зросли на понад сто мільярдів гривень.
- 219 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Пільгова іпотека для ВПО: як спрацювала держпрограма станом на кінець 2025 року
- 16:00 ЛОВА: Шахтарі з окупованої Луганщини залишилися без обіцяних виплат перед святом
- 14:00 Понад 158 млн грн – на Сили оборони: Рубіжанська МВА підсумувала виконання бюджету-2025
- 12:00 Луганчани продовжують подавати повідомлення про зруйноване майно: дані на початок січня
- 10:00 Рубіжне й Лисичанськ залишаються без світла, тепла й води: що каже окупаційна влада
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Замість громади — «ввічливі чоловічки»: як росія заселяє окупований Сіверськодонецьк 27.12.2025 переглядів: 666
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 593
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 562
- Президент відзначив двох луганських рятувальників 28.12.2025 переглядів: 474


Рубіжне й Лисичанськ залишаються без світла, тепла й води: що каже окупаційна влада
Сили оборони відбили 14 атак ворога на східних напрямках
На початок 2026 року Луганщина окупована на 99,6%, - DeepState