Громада Луганщини приймає документи на грошову допомогу до Дня знань
Триває прийом документів для отримання грошової допомоги родинам з дітьми від Старобільської громади.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Зазначається, що за матеріальною допомогою з нагоди Дня знань можуть звертатися ВПО, які зареєстровані у Старобільській громаді та перебувають на підконтрольній уряду України території.
Гроші для родин з дітьми надаються один раз на рік у розмірі 5 тисяч гривень на дитину (до досягнення нею 18 років), яка проживає на підконтрольній Уряду України території та навчається в українських закладах освіти.
Щоб отримати виплату, документи слід подати впродовж вересня та жовтня 2025 року.
Зробити це можна особисто (м. Львів, вул. Виговського, 29а) або відправивши «Новою поштою» на адресу: м. Львів, відділення № 69 (номер телефону отримувача 050 91 69 888).
«Станом на сьогодні від жителів громади надійшло 27 заяв з відповідним пакетом документів», - розповіли в адміністрації.
Деталі за номером 099 227 57 21 або під час особистого звернення за адресою: м. Львів, вул. Івана Виговського, 29а.
Нагадаємо, у Кремінській громаді розширили соціальні програми підтримки та надаватимуть нові види допомоги родинам полонених й школярам.
- 349 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 СНУ ім. В. Даля презентував міжвідомчу модель розвитку людського потенціалу Луганщини
- 17:00 У Хмельницькому луганчан запрошують на зустріч із пенсійниками
- 15:00 Партизани «АТЕШ» знеструмили штаб артилерійської бригади окупантів у Сіверськодонецьку
- 13:00 У «Діалозі з бізнесом» говоритимуть про засоби індивідуального захисту на підприємствах
- 10:15 ЛОВА: Окупанти змушують зареєструвати нерухомість до 1 липня, а через проблеми зв’язку пропонують інтернет у таксофонах
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 725
- На Сумщині під час несення служби помер військовий з Луганщини 10.03.2026 переглядів: 566
- «Я втомився починати все спочатку»: луганський доброволець — про війну, втрати та життя в еміграції 12.03.2026 переглядів: 486
- У Сватівському хабі родинам з Луганщини видали 206 продуктових наборів за лютий 09.03.2026 переглядів: 458


ЛОВА: Окупанти змушують зареєструвати нерухомість до 1 липня, а через проблеми зв’язку пропонують інтернет у...
13 мінометних обстрілів здійснив ворог на Луганщині
«Все місто завалене сміттям»: у Сіверськодонецьку скаржаться на звалища у дворах