Одна з громад Луганщини на відпочинок дітей направила близько пів мільйона гривень
Близько пів мільйона гривень спрямували цього літа з бюджету Старобільської громади на оздоровлення дітей. У липні діти два тижні провели на Гуцульщині у таборі «Водограй», ще одна група у серпні оздоровлювалася на Закарпатті у закладі «Шаяни».
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Путівки придбали у рамках двох місцевих програм. У вартість входили проживання у таборі, харчування, педагогічно-розважальна програма.
Також у серпні четверо дітей пільгових категорій відпочивали у Міжнародному дитячому центрі «Артек» на Київщині.
Ще десятеро хлопців і дівчат пільгових категорій, переможці різноманітних конкурсів, змагань, фестивалів, відмінники навчання тощо мали можливість відпочити у Франції, згідно з досягнутою домовленістю з партнерами Старобільська з міста Сент-Етьєн.
Нагадаємо, цьогоріч послугами оздоровлення та відпочинку охопили 51 дитину з Новопсковської громади.
- 361 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:10 ЛОВА: на ТОТ Луганщини підлітків залучають до роботи на заводах, а студентів з рф відправляють у військові шпиталі
- 08:54 За добу на Лиманському напрямку ворог атакував десять разів
- 19:00 Визначили 25 переможців програми пільгового кредитування для ВПО Кремінської громади
- 18:00 Сіверськодонецька громада виплатила понад 300 тис. грн ліквідаторам аварії на ЧАЕС
- 17:00 Луганський спортсмен отримав нагороду від Європейської федерації важкої атлетики
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1289
- Що буде з хабами, житлом для ВПО та адміністраціями Луганщини: інтерв’ю з Романом Власенком 21.04.2026 переглядів: 1178
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 1170
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 1072


ЛОВА: на ТОТ Луганщини підлітків залучають до роботи на заводах, а студентів з рф відправляють у військові...
За добу на Лиманському напрямку ворог атакував десять разів
У Третьому армійському корпусі спростували чергову заяву рф про захоплення всієї Луганщини