Пенсійний фонд Луганщини за майже 100 тис. грн ремонтуватиме будівлю у Черкасах
Опубліковано 23.09.2025 - 16:05
Головне управління Пенсійного фонду у Луганській області замовило послуги з ремонту приміщень у Черкасах.
Відповідна інформація опублікована на Prozorro.
Вказана сума – 98 271 гривня. За неї планують зробити поточний ремонт в робочих кабінетах, розташованих в будівлі за адресою: Черкаси, вул. В. Чорновола, буд. 157.
Нагадаємо, Головне управління ДПС у Луганській області замовило послуги з охорони приміщень бюджетної установи та заходи із захисту цих приміщень (фізична охорона об'єкту Головного управління ДПС у Луганській області) на 839 128,32 грн.
- 296 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Уряд ухвалив зміни до законодавства щодо соцзахисту дітей, постраждалих від війни
- 18:07 ЛОВА опублікувала попередній список кандидатів на отримання житлових кредитів (ПОСИЛАННЯ)
- 17:46 «На коліна, будь ласка»: американець зафільмував, як бере у полон росіян у Серебрянському лісі (ВІДЕО)
- 16:00 У Луганському медичному університеті відбулася посвята у студенти (ВІДЕО)
- 15:04 Дітям сіверськодонецьких ВПО надали понад 1,3 млн грн допомоги
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний 18.11.2025 переглядів: 1671
- Житлові кредити для ВПО з Луганщини: про старт обласної програми та умови участі 14.11.2025 переглядів: 1192
- Луганських ВПО запрошують на пресконференцію з обласною владою щодо житлового кредитування – як долучитися 13.11.2025 переглядів: 702
- На фронті загинув захисник з Луганщини Сергій Піший 18.11.2025 переглядів: 610


ЛОВА опублікувала попередній список кандидатів на отримання житлових кредитів (ПОСИЛАННЯ)
Дітям сіверськодонецьких ВПО надали понад 1,3 млн грн допомоги
Ворог намагався просунутися біля Надії на Луганщині