Лисичанська МВА надає допомогу на встановлення пам'ятників на могилах загиблих захисників
Лисичанська міська програма соціальної підтримки захисників і захисниць України, членів їхніх сімей передбачає надання у 2025 році компенсації витрат на встановлення надгробних пам’ятників на могилах загиблих (померлих) захисників і захисниць України.
Про це повідомляє Лисичанська МВА.
За компенсацією може звернутися один із членів сім’ї загиблого (померлого) захисника (захисниці), які (яка) на дату смерті мали зареєстроване місце проживання в населених пунктах Лисичанської громади.
Компенсацію надають у розмірі фактично понесених витрат на встановлення пам’ятника. Проте вона не може перевищувати 50 тисяч гривень.
Ознайомитись з переліком необхідних документів, способом їх подання та завантажити форму заяви можна за посиланням.
За консультацією можна звернутися до УСЗН за телефонами: +380505124264, +380955105439 або до ЦНАП за телефоном +380956558606
Нагадаємо, у Кремінській громаді відбулися ще два засідання комісії з питань надання соціальної матеріальної допомоги. За їхніми підсумками підтримку отримають 40 осіб. Загальна сума виплат становить 747 тисяч гривень.
- 426 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ
- 18:00 Меценати передали допомогу для облаштування «Лісової дачі»
- 17:00 У червні переселенці з Луганщини отримали гумдопомогу в кількох регіонах України
- 16:00 На ТОТ Луганщини жінку засудили до примусових робіт за фінансування «небажаної організації»
- 15:00 Сіверськодонецький Палац культури змінює локацію у Дніпрі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає бензину 24.06.2026 переглядів: 926
- Директор КП «Житлосервіс "Світанок"» Олег Кузьмінов подав декларацію при звільненні 30.06.2026 переглядів: 858
- На війні загинув захисник з Лисичанська Артем Коломієць 28.06.2026 переглядів: 850
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 839


Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ
У червні переселенці з Луганщини отримали гумдопомогу в кількох регіонах України
Сіверськодонецький Палац культури змінює локацію у Дніпрі
