У прокуратурі поінформували про наявні механізми отримання комплексної допомоги та правової підтримки
Начальник відділу організації підтримки потерпілих і свідків Луганської обласної прокуратури Світлана Рижик та начальник відділу протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту Дніпропетровської обласної прокуратури Анастасія Красун відвідали один з Транзитних центр для евакуйованих на Дніпропетровщині та відповіли на актуальні питання.
Про це повідомляє Відділ інформаційної політики Луганської обласної прокуратури.
Під час зустрічі з постраждалими вони надали роз’яснення з актуальних питань, які їх турбують, а також поінформували про наявні механізми отримання комплексної допомоги та правової підтримки.
Відділ організації підтримки потерпілих і свідків Луганської обласної прокуратури за дорученням Офісу Генерального прокурора забезпечує комплексний супровід потерпілих у кримінальних провадженнях за фактами воєнних злочинів, процесуальне керівництво яких здійснюється Дніпропетровською обласною прокуратурою.
Нагадаємо, СБУ вручила підозри 146 організаторам псевдореферендуму на Луганщині.
- 218 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганський центр зайнятості пропонує вакансію консультанта Call-центру у Києві
- 18:53 «Це значить, наша громада жива»: у Дніпрі презентували книгу сіверськодончанина Семена Перцовського
- 18:00 Наступний «Діалог з бізнесом» проведуть на тему: «Луганщина в релокації – виклики та можливості»
- 17:00 Від сьогодні стартує прийом заявок на виплату 6 500 грн. Як отримати
- 16:00 З Днем Гідності та Свободи активісти вітають з тимчасово окупованих міст
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний 18.11.2025 переглядів: 1816
- Житлові кредити для ВПО з Луганщини: про старт обласної програми та умови участі 14.11.2025 переглядів: 1239
- День Гідності та Свободи. Спогади луганчан 21.11.2025 переглядів: 1142
- Чи варто порівнювати День Свободи та День Гідності та Свободи – розмова з істориком 20.11.2025 переглядів: 956


Від сьогодні стартує прийом заявок на виплату 6 500 грн. Як отримати
З Днем Гідності та Свободи активісти вітають з тимчасово окупованих міст
В Олександрії попрощалися з військовим з Луганщини Юрієм Сервітовським