Ще одному очільнику окупаційної адміністрації на Луганщині оголосили вирок
За матеріалами СБУ до 9 років тюрми заочно засудили експодатківця, який очолює окупаційну адміністрацію у Хрустальному (колишній Красний Луч) на Луганщині.
Про це повідомляє 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк.
За інформацією слідства, колишній працівник податкових органів і ексдепутат міської ради підтримує російську агресію з 2014 року. До широкомасштабної війни він був заступником очільника місцевої «адміністрації».
У жовтні 2023 року, за поданням глави самопроголошеної «лнр» Леоніда Пасічника, він добровільно обійняв посаду «голови муніципального утворення міський округ місто Красний Луч лнр».
«Зловмисник приніс присягу країні-агресору і наразі проводить активну діяльність з підтримки окупаційного режиму та підпорядкування загарбникам місцевих суб’єктів господарювання.
Очільник незаконного органу влади багато виступає у ЗМІ на підтримку російської війни проти України, проводить чисельні зустрічі з представниками регіонів держави-агресора з питань інтеграції окупованої Луганщини у рф», - розповіли в СБУ.
Суд визнав окупаційного чиновника винним у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України) та заочно засудив до 9 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна. Відлік терміну покарання відбуватиметься з дати його затримання.
Наразі чоловік переховується на тимчасово окупованій території. Його оголосили у розшук.
Нагадаємо, за матеріалами СБУ до 9 років тюрми заочно засудили очільницю окупаційної адміністрації Новоайдару Марину Філіппову.
- 251 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Для виведення ринку з тіні податок за здачу житла в оренду можуть зменшити до 7%
- 15:00 “Унітази зняли, а на місце не поставили”: у Сіверськодонецьку люди користуються вуличним туалетом
- 13:30 Сіверськодонецький медзаклад надає паліативну допомогу у Дніпрі
- 12:00 Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини
- 11:14 ВПО з Луганщини отримали ковдри, одяг, харчі та іншу допомогу в Рівному й Тернополі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинули ще двоє військовослужбовців з Луганщини 26.02.2026 переглядів: 1192
- Підтримка ВПО: родинам з Луганщини передали генератори, термобілизну та продуктові набори 27.02.2026 переглядів: 594
- У конкурсі від УІК бере участь нова книга Семена Перцовського: про що вона та як підтримати 28.02.2026 переглядів: 475
- У росії затримали пропагандиста, який знімав рекламу на тлі понівеченого Сіверськодонецька 27.02.2026 переглядів: 460


Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини
ВПО з Луганщини отримали ковдри, одяг, харчі та іншу допомогу в Рівному й Тернополі
Окупанти здійснили 11 мінометних обстрілів на Луганщині