“росіяни бояться”: активісти провели чергову акцію на окупованій Луганщині та Донеччині (ФОТО)
Активісти руху “Жовта стрічка” на окупованих територіях Луганської та Донецької областей розповсюдили символи спротиву – жовті стрічки.
Про це йдеться у телеграм-каналі руху.
Вони поділилися історією з Донецька, як одного дня активістка руху спротиву бачила у парку п’яних російських військових. Ті йшли, голосно сміялися, лаялися. Та раптом їхня поведінка змінилася: вони замовкли, зупинилися й побачили жовту стрічку, прив’язану до паркану.
Зрештою вони її зірвали, але після цього вже прямували далі мовчки й пришвидшеним кроком.
“І ця маленька історія дуже важлива. Вона показує, що росіяни бояться. Що ми змушуємо їх пам'ятати, що вони тут не вдома. І водночас це надихає наших людей. Бо стрічки, прапори та стікери з'являться знов, і з'являтимуться аж до деокупації”, – зазначили у “Жовтій стрічці”.
Нагадаємо, активісти руху «Жовта Стрічка» поширили символи спротиву в окупованих містах Луганської та Донецької областей.
- 359 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На Рівненщині ВПО поновили виплати після втручання омбудсмана
- 18:00 Зеленський підписав закон про забезпечення прав і свобод ВПО: які зміни передбачені
- 17:00 Для ВПО доступні місця для тимчасового проживання у 15 областях України
- 16:00 Сили оборони уразили склад боєприпасів окупантів на Луганщині
- 15:00 Засновнику агрофірми повідомили про підозру через бізнес на ТОТ Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У програмі житла для ВПО 60+ проведуть додатковий розіграш: чому з'явилися вільні кошти 17.07.2026 переглядів: 1558
- Втягнув підлітка з Луганщини у сексуальну експлуатацію: киянину повідомили про підозру 15.07.2026 переглядів: 1255
- У Бойко з'явилася нова заступниця 16.07.2026 переглядів: 1079
- Пішов з життя сіверськодончанин, який захищав Україну у складі стрілецького полку поліції 15.07.2026 переглядів: 791






Зеленський підписав закон про забезпечення прав і свобод ВПО: які зміни передбачені
Засновнику агрофірми повідомили про підозру через бізнес на ТОТ Луганщини
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «МОЛОДІЖНИЙ ПРОРИВ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
