Майстрів та майстринь з Луганщини запрошують на виставку «Різдвяне диво»: як взяти участь
Луганський обласний центр народної творчості запрошує майстрів та майстринь декоративного мистецтва до участі у ювілейній онлайн-виставці «Різдвяне диво».
Про це повідомили на сторінці Центру у Facebook.
Як зауважили в установі, цьогоріч виставці виповнюється 10 років.
«За доброю традицією, напередодні Різдвяних та Новорічних свят, майстри Луганщини створюють святковий, казковий настрій, демонструючи свої витвори на обласній онлайн-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Різдвяне диво», - йдеться у повідомленні.
Виставка відбудеться 25 грудня о 10:00 в онлайн-форматі на сторінці Facebook Луганського обласного центру народної творчості.
Фоторобіт приймають до 20 грудня на електронну пошту narodna.tvorchist@gmail.com
«Щоб отримати відзнаку за участь, обов’язково вкажіть ПІБ учасника, назву представленої роботи, вид мистецтва в якому виконана робота, місто/селище, за бажанням – посилання в інтернет-ресурсі на ваш профіль», - наголосили у Центрі.
Читайте також: Як переселенка з Луганщини створює писанки на шовкових хустках.
- 204 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Києві луганським ВПО видаватимуть продукти – куди звертатися
- 18:00 Ліцей з Лисичанська пілотуватиме реформу старшої школи
- 17:00 До Нового року сіверськодонецькому гумхабу у Дніпрі передали книги
- 16:00 Луганських ВПО у Києві консультуватиме спеціаліст Пенсійного фонду
- 15:00 Кремінська громада змінила умови програми надання допомоги ВПО на переїзд – деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 819
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 655
- Скільки луганських чиновників стали киянами, закарпатцями, одеситами та херсонцями 30.12.2025 переглядів: 585
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 525


Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини
Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові
У луганської поліції - новий очільник. Що про нього відомо