Луганський театр запустить мистецький хаб та лабораторію “ПЕРЕХІД/TRANSITION”
Луганський академічний український музично-драматичний театр став переможцем конкурсу програми Фонд стійкості / Resilience Fund 2025 – проєкту Goethe-Institut в Україні, який підтримує культурні та освітні інституції.
Про це повідомили на сторінці театру у Facebook.
Зазначається, що заклад вже підписав угоду з грантодавцем та офіційно розпочинає роботу над проєктом, який відкриває для митців нові можливості й напрями розвитку.
“У межах гранту ми створюємо постійно діючий мистецький хаб та лабораторію “ПЕРЕХІД/TRANSITION”. Лабораторія поєднає теорію та практику українського й німецького сценічного та перформативного мистецтва, створить платформу для пошуку партнерів для майбутніх спільних ініціатив, сприятиме міжкультурному діалогу та міжнародній співпраці”, - розповіли у театрі.
Там сподіваються, що ХАБ стане місцем, де митці зможуть вдосконалювати свої навички, опановувати нові методи роботи та відкривати для себе інноваційні й актуальні тенденції сучасного сценічного та перформативного мистецтва.
Більш детальну інформацію про команду, проєкту, лабораторію та її спікерів опублікують найближчим часом.
Нагадаємо, у жовтні Луганський театр урочисто відкрив новий сезон у Києві.
- 335 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 Переселенців з Луганщини запрошують на екскурсію столицею «Київський стріт-арт»
- 13:00 Сіверськодончан запрошують на онлайн-зустріч з начальницею МВА Євгенією Бойко
- 12:00 У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб
- 12:00 «Для нас це принципово»: чому Луганський театр не втрачає свою ідентичність у Києві
- 11:00 Луганчанки здобули дві медалі у перший день чемпіонату України зі стрибків у воду
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув уродженець Луганщини Денис Привалов 14.05.2026 переглядів: 927
- У Дніпрі попрощаються з військовим з Луганщини Олександром Пушкарським 16.05.2026 переглядів: 910
- У Києві попрощаються з лікарем та військовим з Кремінної Віктором Лисанським 13.05.2026 переглядів: 670
- “Ми пишемо лише одне: “я жива”. Як відсутність зв’язку ізолює мешканців окупованого Сіверськодонецька 16.05.2026 переглядів: 627


Переселенців з Луганщини запрошують на екскурсію столицею «Київський стріт-арт»
Сіверськодончан запрошують на онлайн-зустріч з начальницею МВА Євгенією Бойко
У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб
