Сєвєродонецька громада виплатила майже 700 тисяч допомоги захисникам
Опубліковано 28.11.2025 - 20:00
Ще 19 військовослужбовцям Сєвєродонецької громади та членам їхніх родин виплатили допомогу з бюджету громади.
Про це повідомляє Сіверськодонецька МВА.
В адміністрації нагадали, що заходи комплексної програми підтримки Сєвєродонецькою громадою захисників та захисниць України та членів їхніх сімей на 2025 рік передбачають виплату різних видів матеріальної допомоги.
Наразі виплати отримали ще 19 осіб на загальну суму 690 тис. грн. Зокрема:
- 7 мобілізованих і добровольців отримали підтримки на загальну суму 350 000 грн;
- 11 військовослужбовцям у період відпустки виплатили 330 000 грн;
- родині загиблого військового Сєвєродонецької громади до Дня захисників і захисниць України виплатили 10 000 грн.
Довідки щодо отримання допомоги у межах програми надають за телефонами: 068 524 95 84, 095 035 08 10 та 097 847 14 13.
Нагадаємо, захисникам з Кремінської громади виплатять понад 300 тис. грн допомоги.
- 346 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 «Луганщина має залишатися на порядку денному»: навіщо регіону власний Маніфест
- 09:30 На Луганщині росіяни здійснили 24 скиди з БпЛА
- 19:00 З полону рф повернувся військовий Луганського прикордонного загону
- 17:00 У двох селах на ТОТ Луганщини десять днів немає світла
- 15:00 З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 730
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 679
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 644
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 633


На Луганщині росіяни здійснили 24 скиди з БпЛА
З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
