ЛОВА: у Хрустальному три місяці немає води, без світла взимку залишилися села поблизу Сіверськодонецька та Старобільська
Три місяці жителі окупованого Хрустального очікують на воду у кранах. Загарбники відмовляються ремонтувати підстанції у невеликих населених пунктах – жителі сіл залишаються без світла.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
“Протягом трьох місяців у Хрустальному відключена подача питної води. У регіоні сталася гідрологічна посуха. Транспортувати воду для потреб містян потрібно з інших, ще діючих, джерел, однак це потребує будівництва нових водогонів. Питання досі залишається не вирішеним. До міста здійснюється підвезення питної води, однак її можна лише придбати”, – сказано у повідомленні.
Також у ЛОВА зазначили, що загарбники відмовляються ремонтувати електропідстанції, що живлять невеликі населені пункти. Одна із них, розташована між Старобільськом та Сіверськодонецьком, вийшла з ладу тиждень тому. На звернення місцевих жителів окупаційна влада відповіла, що поки що відновлення не заплановано. Без світла взимку залишилися мешканці сімох сіл і багатьох селищ навколо.
Нагадаємо, у селах поряд із Сіверськодонецьком та Рубіжним понад три роки розбиті мости.
- 311 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Окупанти на Луганщині затримали 20-річну жінку за нібито «держзраду»
- 12:00 Заступниця голови Луганської ОДА Романенко задекларувала понад 1,3 млн грн зарплати за рік
- 12:00 Від дитячої мрії до власного ательє: історія луганчанки, яка у Прилуках шила одяг для військових
- 11:00 У Лисичанській громаді почали виплачувати грошову допомогу чорнобильцям
- 09:59 У ДБР розповіли, скільки справ розслідують щодо злочинів проти нацбезпеки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішла з життя журналістка SD.UA Анастасія Брюханова 01.04.2026 переглядів: 3662
- Заступниця начальниці Сіверськодонецької МВА задекларувала понад 1,1 млн грн зарплати за 2025 рік 01.04.2026 переглядів: 1498
- Які доходи за 2025 рік задекларувала начальниця Сіверськодонецької МВА 31.03.2026 переглядів: 800
- У структурі Луганської ОДА планують масштабні зміни (РОЗПОРЯДЖЕННЯ) 01.04.2026 переглядів: 735


На ТОТ Луганщині більшає порушень з українською символікою, у Лисичанську скаржаться на ремонти
«Найкращий результат за понад 10 років»: четверо луганчан – серед переможців мовного конкурсу
Особисто катував полонених: отримав підозру екскерівник колонії з ТОТ Луганщини