Сіверськодончанин виграв у тенісному турнірі у Стамбулі
Опубліковано 01.12.2025 - 18:00
Сіверськодончанин Арсеній Пінчук став переможцем у тенісному турнірі першої категорії серії Tennis Europe - TAÇ CUP.
Про це повідомляє КДЮСШ 1 м.Сіверськодонецьк Луганської області.
Турнір відбувся у листопаді у Стамбулі в Туреччині.
Також Арсеній виборов перше місце в парному розряді.
Нагадаємо, сіверськодончанин виграв чемпіонат України з тенісу.
- 252 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Очолила школу у самопроголошеній «лнр»: суд виніс вирок місцевій мешканці
- 18:00 Сіверськодончанка стала срібною призеркою молодіжного чемпіонату Європи з настільного тенісу
- 17:00 Представники громад Луганщини долучилися до міжнародного проєкту з дослідження повоєнної відбудови України
- 16:00 Оператори дронів уразили транспорт і паливозаправники окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
- 15:26 Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2297
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1412
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1232
- Житло для сіверськодончан 60+: у Держмолодьжитлі визначили переможців за програмою 16.06.2026 переглядів: 990


Очолила школу у самопроголошеній «лнр»: суд виніс вирок місцевій мешканці
Сіверськодончанка стала срібною призеркою молодіжного чемпіонату Європи з настільного тенісу
Оператори дронів уразили транспорт і паливозаправники окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
