Окупанти на Луганщині засудили до 20 років чоловіка за “шпигунство на користь України”
“верховний суд лнр” засудив працівника оператора стільникового зв'язку до 20 років позбавлення волі за “шпигунство на користь України”.
Про це повідомляють окупаційні змі.
“Засуджений К. у 2022 році, на момент скоєння злочину громадянином України, бувши працівником мобільного оператора стільникового зв'язку, зв'язався в Інтернет-месенджері з представником СБУ і повідомив про наявність можливості збору інформації про абонентські номери. Отримавши відповідь, що така інформація їх цікавить, К. здійснив неправомірне збирання та передачу СБУ відомостей про 21 абонентський номер телефонів співробітників силових структур "лнр”, – сказано у повідомленні.
Також повідомляється, що чоловік начебто у 2023 році, отримавши російське громадянство, передав СБУ в Інтернет-месенджері відомості про 24 абонентські номери телефонів співробітників силових структур самопроголошеної “лнр”.
Нагадаємо, фсб затримала жителя окупованого Довжанська (Свердловська) за нібито передачу Києву відомостей про армію росії.
- 504 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Окупанти судитимуть українця за «шпигунство», а жителя рф – за нібито членство у батальйоні «Донбас»
- 18:00 Луганців запрошують до музею «Пирогово» на святкування річниці утворення області
- 17:00 У 2025 році держпрограма ваучерів на навчання охопила менше 1% ВПО, – ЗМІ
- 16:00 Поліція встановила особу загиблого у ТЦК Тернополя: він родом з Луганщини
- 15:00 Нардепи звернулися до уряду щодо збільшення розміру допомоги на проживання ВПО
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4453
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1748
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1050
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 867


Луганців запрошують до музею «Пирогово» на святкування річниці утворення області
У 2025 році держпрограма ваучерів на навчання охопила менше 1% ВПО, – ЗМІ
Поліція встановила особу загиблого у ТЦК Тернополя: він родом з Луганщини
