Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ
Ексголова Луганської ОДА й Мукачівської РДА Сергій Гайдай, затриманий влітку у справі про корупцію з закупівлею дронів і засобів радіоелектронної боротьби, підписав контракт з ЗСУ. Наразі процесуальний статус Гайдая – підозрюваний.
Про це Національне антикорупційне бюро повідомило у відповідь на запит LIGA.net.
"12 листопада 2025 року Гайдай підписав контракт на проходження військової служби в ЗСУ на посадах рядового особового складу", – йдеться у відповіді.
Також зазначається, що слідчий суддя Вищого антикорупційного суду зобов’язав Гайдая:
- прибувати на кожну вимогу до детективів НАБУ, які здійснюють досудове розслідування, а також прокурорів, які здійснюють супровід;
- повідомляти детективам чи прокурорам про зміну місця свого проживання або роботи;
- не спілкуватися про обставини, викладені у чинному повідомленні про підозру з іншими підозрюваними;
- не відвідувати військову частину Національної гвардії України;
- здати на зберігання паспорт для виїзду за кордон.
“У НАБУ зазначили, що на момент надходження запиту підозрюваний належно виконує покладені на нього процесуальні обов’язки”, - пише LIGA.net.
У бюро також пояснили, що у випадку, якщо особу, стосовно якої здійснюють судовий розгляд по суті, призвали на військову службу під час мобілізації, суд зупиняє судове провадження стосовно неї до демобілізації. Водночас на громадян, які служать за контрактом, ця норма не поширюється.
Нагадаємо, 24 листопада Сергій Гайдай повідомив, що став військовослужбовцем Збройних сил України.
- 1405 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Від 50 до 200 тис. грн: ВПО зі Старобільщини можуть отримати компенсацію першого внеску за «єОселею»
- 18:00 У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
- 18:00 Прессекретар Луганського загону Олександр Трохимець: «Іноді було більше моментів, коли треба було вести вогонь, ніж...
- 17:00 Ще двом лисичанам призначили компенсацію першого внеску за програмою «єОселя»
- 16:00 У релокованому луганському виші обрали ректора
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1769
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1568
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1449
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1213


У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
У релокованому луганському виші обрали ректора
СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
