Дружині захисника з Сіверськодонецька надали 150 тис. грн на бізнес
Ольга Ширшикова започаткувала власну справу завдяки участі у Комплексній програмі підтримки ветеранів та ветеранок – учасників АТО/ООС, захисників і захисниць України, а також членів їхніх родин.
Про це повідомляє Сіверськодонецька МВА.
Її бізнес-ідея отримала 150 000 гривень фінансування з бюджету громади.
Ольга обрала напрям виробництва сублімованих продуктів та снеків на їхній основі. У травні вона подала проєктну заявку, успішно пройшла відбір, отримала фінансування та придбала необхідне обладнання для запуску виробництва.
“Ми щиро пишаємося наполегливістю наших учасників і тим, що вони сміливо використовують можливості для розвитку та відновлення власного бізнесу, створюючи нові перспективи для себе”, – зазначили у МВА.
Нагадаємо, дружина ветерана Ірина Ломкова завдяки Комплексній програмі підтримки ветеранів та ветеранок (учасників АТО/ООС, захисників і захисниць України) та членів їхніх родин, які розвивають власний бізнес, нині займається фото- та відеопродакшеном.
- 289 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганський спортсмен переміг на чемпіонаті Полтавської області з класичного жиму лежачи
- 18:00 “Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті
- 17:00 У сіверськодонецькому гумхабі у Дніпрі консультуватимуть юристи «Право на захист»
- 16:00 Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн
- 15:00 Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1061
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 437
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 422
- «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка 09.01.2026 переглядів: 402


“Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті
Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн
Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин