Військовим з Рубіжанської громади нададуть майже мільйон гривень допомоги
Опубліковано 21.12.2025 - 14:30
Комісія з надання одноразової грошової допомоги мешканцям Рубіжанської міської територіальної громади прийняла рішення про виплати 33 мешканцям.
Про це повідомляє Рубіжанська МВА.
Допомогу надали громадянам, які з 24 лютого 2022 року беруть участь у заходах, спрямованих на захист безпеки та інтересів держави.
Вони отримають 930 тис. грн.
Виплати здійснили у рамках програми «Громада - Захисникам і Захисницям» на 2025 рік.
Нагадаємо, комісія з надання одноразової грошової допомоги мешканцям Рубіжанської міської територіальної громади 15 грудня прийняла рішення про надання грошової допомоги за рахунок місцевого бюджету 43 особам на загальну суму 338 тис. грн.
- 347 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 «Луганщина має залишатися на порядку денному»: навіщо регіону власний Маніфест
- 09:30 На Луганщині росіяни здійснили 24 скиди з БпЛА
- 19:00 З полону рф повернувся військовий Луганського прикордонного загону
- 17:00 У двох селах на ТОТ Луганщини десять днів немає світла
- 15:00 З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 730
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 679
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 644
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 633


На Луганщині росіяни здійснили 24 скиди з БпЛА
З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
